Wpis z mikrobloga

@extraordinary_seaman: Klasyk, coś pięknego.


@Wezwoguleicstont: za gowniaka taki taunus to był sztos jak chooj, ale i nierzadki widok. Teraz to arcysztos.
Co do aut, tez mialem ich wiele. By nie powiedziec- w chooj. Ale jak ostatnie kupilem, to przez pierwsze pol roku szukalem dluzszej drogi zanim do domu zjechalem, a i dzis lubie bez celu pokruzowac. Dzis wolne, ale i tak jade gdzies w miasto, pretekst jest: spulunga do baku
@dos_badass: za gnoja to jedyne auto, ktore mi sie naprawde podobalo (stare rekordy, kadety, ascony, manty rowniez, ale nie tak jak tauniak), no i mietek 190d/e - zade Ski sreski, porszawki, czy inne formułki - wiesz, niby ładne, ale takie "iiiieeeee tam". Ale tak zeby miec to tylko taunus wlasnie. Kiedys, tak jak piszesz, bylo tego pelno wszedzie, ale zanim doroslem i jakies sianko sie pojawilo, to one wszystkie pognily i
extraordinaryseaman - @dosbadass: za gnoja to jedyne auto, ktore mi sie naprawde podo...

źródło: IMG_20211003_201525

Pobierz
@extraordinary_seaman: człowieniu! twój opis to moje wczesne motożycie 1:1 xD
włącznie z fiacikami(na zawsze w moim serduszku)
a i kadeta D miałem. xD
i te same odczucia motoryzacyjne, i chyba gusta.
już nie wspomnę, że wiek ten sam, i teraz cenię sobie auto miekkie, ciche, wygodne, duże i przestronne. no i dizelek, by cicho w trasie mruczał.
dlatego mam Cromę. xD
taunusik przesliczny, miłuj jak swoje. ;)
@extraordinary_seaman: Człowieku to zwykły gruz jest przecież. Bez podłogi z tonami szpachli tu i tam. Z wyglądu może ładny ale co z takim autem zrobić. Wstawić do szklanej gabloty bo na daily to to się nie nadaje.
@dos_badass: Jak to stara Croma to tez zacny kanciaczek, cos jak audi, cos jak volvo, ale jednak wyrozniajacy sie, chocby przez sama rzadkosc :)
Jak zrobilem prawko w '99 to czailem sie na Argentę po ojcu wspólnika Taty, ale to 2.0 bylo (plus szyberdach, elektryczne szyby etc. - szał pał dla szczeniaka ^^), a ze wtedy nie pracowalem jeszcze regularnie to stad Wartburghini 353 Limo-fuckin-usine ;)
Kadeta łezke (z tym uroczym,
Jak to stara Croma to tez zacny kanciaczek, cos jak audi, cos jak volvo, ale jednak wyrozniajacy sie, chocby przez sama rzadkosc :)


@extraordinary_seaman: nie nie nie. nowa, w sensie ta po liftingu(2009).
grzybowóz, ale arcywygodny ponton, buja się, i w ciszy gniecie dziury w asfalcie.
natomiast tą pierwszą, i jedynie słuszną Cromę miała moja doooooobra koleżanka. :)
znam to autko, że tak powiem, na wylot. ;)
i jest piękna, to
dosbadass - >Jak to stara Croma to tez zacny kanciaczek, cos jak audi, cos jak volvo,...

źródło: DSC_5816

Pobierz
@zyxgl: prowadzony przez fanatyka w dojczach, garazowany cale zycie, mechanik w Kielcach jak zajrzal pod spod to mowi, ze jak sie podoba to nawet sie nie zastanawiac tylko brac, jeszcze resztki orginalnego zabezpieczenia podwozia mial, ale zrobilem na nowo, plus progi. Jest jeden fragmemt szpachli przed tylnym kolem na tym czarnym pasie, ale to jak wroce ze statku, bo teraz w Gdyni nieco poplynalem przez te dwa miechy. Na karoserii jeden
@dos_badass: o Chrystusie xD takiego to mial moj serdeczny ziomeczek z podstawowki - taki mały Maciuś
Ile tam tematow psychoaktywnych - i to zarowno naturalnego jak i syntetycznego pochodzenia - sie przewinelo przez niego, to poezja :>
Maciuś niestety nie utrzymal poziomu w tym tempie i dawkach, i teraz buja sie od jednej do drugiej instytucji zamknietej, i chyba juz do nas nie wroci w jednym kawalku, no ale to tez