Aktywne Wpisy

dominowiak +87
#heheszki #kolej #ciekawostki
Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to naprawdę byłoby coś niesamowitego, gdyby zrobić magleva na istniejącej infrastrukturze!
Z drugiej strony nie mogę się powstrzymać, żeby nie stwierdzić, że pod tą ładną obudową pewnie są schowane dwa żuki szczepione dupami XD
Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to naprawdę byłoby coś niesamowitego, gdyby zrobić magleva na istniejącej infrastrukturze!
Z drugiej strony nie mogę się powstrzymać, żeby nie stwierdzić, że pod tą ładną obudową pewnie są schowane dwa żuki szczepione dupami XD
źródło: image
Pobierz
Hrabiadraczula +332





Jedyne co chcę to zdrowia, bo o normalności nawet nie marzę.
─────────────────────
· Akcje:
@mirko_anonim
i mnie tez nauczyles!
Mirku czasami tak bywa, ze trzeba pozmieniac prace, zeby trafic w spoko miejsce ¯_(ツ)_/¯
Sama tak mialam, znajomi mowili, ze mnie p------o, ze tak zmieniam prace (w ciagu 4 lat 4 firmy, 6 stanowisk xD) i w koncu sobie siedze w fajnej pracbazie, z fajnymi czlowiekami i bez stresu (ง✿﹏✿)ง
Nie poddawaj siem!
Btw tez jestem lvl 34
Fobia społeczna tak utrudnia życie, że jedyne prace dla mnie to fizyczne, a nie sądzę żeby dało się trafić do pracy fizycznej, w której nie ma pato załogi, albo kierownika nadużywającego władzy.
Brałem sporo leków, ale nigdy nie udało mi się móc przebywać swobodnie
Polecam zaczac wlasnie od tej zaleznosci od rodzicow, ja od tego zaczelam, odcinajac sie na dlugi czas. Pomoglo mi to zrozumiec w spokoju wiele rzeczy.
Musiało też dojść do wielu kłótni żeby wreszcie zrozumieli, że nie mogą mi dyktować życia.
Natomiast rysa na szkle pozostała.
Zresztą to jest też tak, że
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
Nie zrozum mnie źle, ale trochę nie wiem o czym tu za bardzo gadać, jak pisałem wyżej konto usunąłem. Smutne jest to, że staję na uju od kilkunastu lat żeby jakoś się wyprostować, a i tak efekty są marne. W dodatku robię się coraz starszy, a
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
A jak mam określić różową, którą w ogóle nie znam, nie rozmawiam z nią (bo nawet jest bardziej aspołeczna, niż ja) i jedyne co nas łączy to, że mieszkamy w tym samym mieszkaniu i płacimy tej samej osobie hajs XD