Wpis z mikrobloga

jestem przystojnym, inteligentnym facetem ok 30. mam szczęśliwy związek, przyjaciół i dobrą pracę.

także rodzina mi się udała - prawie ze wszystkimi mam świetny kontakt, kochają mnie, a ja ich. rodzice, dziadkowie z obu stron, wujostwo. wszyscy też mieszkamy blisko siebie w #warszawa

jedyne co mnie boli, to że moja rodzina to lewaki XD wszyscy praktycznie popierają PO i są antyPiS, tacy wiecie, antypisowscy ala TVN, wyborcza i tokfm.

ja od zawsze patriota, serce po prawej stronie, odkąd mam prawa wyborcze to głosuję na partie okołokorwinowe lub PiS(w 2015), a teraz na Konfederację. no i jestem świadomy relacji damsko męskich #blackpill #redpill choć akurat o tym z rodziną nie gadam, ale chcę pokazać jakim typem człowieka jestem - świadomym, rigczowym patriotą.

no i kwestia tych poglądów to jest świetny materiał na trolling. zawsze, jak widzę się z rodziną to poruszam ten temat i pytam się ich, dlaczego tak nienawidzą Polski, przełączam im TV na TVP i gniję ze śmiechu przez ich reakcje XD

jak w 2020 wychodziłem z kolegami bronić kościołów podczas protestu julek to też rodzina była zdegustowana XD podobnie jak gdy jestem na Marszu Niepodległości, na które chodzę od 2010.

no i wszystko fajnie, rodzinę jak wspomniałem kocham, lubię się z nimi droczyć, ale jednak trochę boli mnie, że są lewakami i poglądy mają, co tu dużo kryć, zdradzieckie.

jedna ciotka nawet w 2020 chciała mi upiec moje ulubione ciasto, żebym w 2 turze nie poszedł głosować na Dudę, już nawet nie chciała, żebym głosował na czaskoskiego, bo wiedziała, że tego nie zrobię. cóż, nie przyjąłem propozycji i na Dudę zagłosowałem. patriotyzm zawsze na pierwszym miejscu.

czemu to piszę? w sumie nie wiem. może, żeby pokazać, że rodziny to nie tylko pisowcy i radio Maryja, i wkurzają nie tylko lewaków, ale i patriotów.

#polityka #neuropa #4konserwy #konfederacja #oswiadczenie #gownowpis #zwiazki #rozowepaski #bekazlewactwa
  • 40
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur: mam taka kolezanke, ktora twierdzi, ze nienawidzi Polski i wszystkiego co z nia zwiazane, a jak sie pytam czemu nie wyjedzie, bo jest jej tak zle, to mowi, ze zagranica nie ma szans na takie zycie jakie ma tutaj :> ( bedzie gorsze)
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur: xD
Jak to jest nazywać kogoś lewakiem, a jednocześnie popierać komunistyczny PiS? xD

W sensie co? Popierasz takie wolnorynkowe rozwiązania jak zwiększanie podatków, masowy socjal, państwowe monopole, państwowa telewizja?
  • Odpowiedz
@Boska_Klaudia: @kawior2007 @modzelem dlaczego uważacie to za bait?
@Wiesmin lewactwo to progresywizm światopoglądowy, a nie socjalizm. sam jestem centrystą gospodarczym.
@MRoczny96 bo policja za PiS to miękiszony i zamiast ostro spałować agresywne lewactwo to im pobłaża, bo się boją, że będzie wycie olaboga faszyzm ;)
@zapomnialemhaslo na cholerę mi dwa?
@Szokobons XD no tak, bo jak ktoś jest inteligentny, to musi być lewakiem, zapomniałem
@Leszcz_Bagienny owszem
@Bloodaxis1 nie wiem, nie głosuję
  • Odpowiedz