Wpis z mikrobloga

jestem przystojnym, inteligentnym facetem ok 30. mam szczęśliwy związek, przyjaciół i dobrą pracę.

także rodzina mi się udała - prawie ze wszystkimi mam świetny kontakt, kochają mnie, a ja ich. rodzice, dziadkowie z obu stron, wujostwo. wszyscy też mieszkamy blisko siebie w #warszawa

jedyne co mnie boli, to że moja rodzina to lewaki XD wszyscy praktycznie popierają PO i są antyPiS, tacy wiecie, antypisowscy ala TVN, wyborcza i tokfm.

ja od zawsze patriota, serce po prawej stronie, odkąd mam prawa wyborcze to głosuję na partie okołokorwinowe lub PiS(w 2015), a teraz na Konfederację. no i jestem świadomy relacji damsko męskich #blackpill #redpill choć akurat o tym z rodziną nie gadam, ale chcę pokazać jakim typem człowieka jestem - świadomym, rigczowym patriotą.

no i kwestia tych poglądów to jest świetny materiał na trolling. zawsze, jak widzę się z rodziną to poruszam ten temat i pytam się ich, dlaczego tak nienawidzą Polski, przełączam im TV na TVP i gniję ze śmiechu przez ich reakcje XD

jak w 2020 wychodziłem z kolegami bronić kościołów podczas protestu julek to też rodzina była zdegustowana XD podobnie jak gdy jestem na Marszu Niepodległości, na które chodzę od 2010.

no i wszystko fajnie, rodzinę jak wspomniałem kocham, lubię się z nimi droczyć, ale jednak trochę boli mnie, że są lewakami i poglądy mają, co tu dużo kryć, zdradzieckie.

jedna ciotka nawet w 2020 chciała mi upiec moje ulubione ciasto, żebym w 2 turze nie poszedł głosować na Dudę, już nawet nie chciała, żebym głosował na czaskoskiego, bo wiedziała, że tego nie zrobię. cóż, nie przyjąłem propozycji i na Dudę zagłosowałem. patriotyzm zawsze na pierwszym miejscu.

czemu to piszę? w sumie nie wiem. może, żeby pokazać, że rodziny to nie tylko pisowcy i radio Maryja, i wkurzają nie tylko lewaków, ale i patriotów.

#polityka #neuropa #4konserwy #konfederacja #oswiadczenie #gownowpis #zwiazki #rozowepaski #bekazlewactwa
  • 40
słaby bait,
ale jestem w stanie uwierzyć że sporo ludzi tam myśli. Mają wyprane mózgi i utożsamiają PiS z patriotyzmem, a przeciwników albo nienawidzą (obcy ludzie) albo się z nich śmieją i mówią że nienawidzą Polski (obcy ludzie i rodzina).

Pewnie dlatego PiS tak nienawidzi Owsiaka, który też często paraduje z Polską flagą, mówi jak świetnie być Polakiem, na woodstoku zawsze upamiętnia Powstanie Warszawskie. To pokazuje że inny patriotyzm w poszanowaniu do
lewactwo to progresywizm światopoglądowy, a nie socjalizm. sam jestem centrystą gospodarczym.


@mieszczanski_trubadur: To teraz jeszcze bardziej mnie zadziwiasz.
Popierasz PiS i Konfe, więc, jeśli chodzi o gospodarkę, dwie kompletnie przeciwne strony.
Więc jak to działa? Popierasz niskie podatki (konfa), ale wiele niskich podatków (PiS), a także kompletną "wolność" w prowadzeniu biznesu (konfa), ale także mocnego bata na biznesy i państwowe molochy (PiS)?
Uproszczenie przepisów (konfa), w postaci tysięcy stron nowych przepisów
nie popieram PiSu.


@mieszczanski_trubadur: A to to co?

ja od zawsze patriota, serce po prawej stronie, odkąd mam prawa wyborcze to głosuję na partie okołokorwinowe lub PiS(w 2015), a teraz na Konfederację.

Oraz:

nie przyjąłem propozycji i na Dudę zagłosowałem. patriotyzm zawsze na pierwszym miejscu.

Czyli nie popierasz PiSu, ale wcześniej na PiS głosowałeś, oraz poparłeś ich kandydata na prezydenta, co znacznie zwiększyło ich władzę?

Jeśli nie popierasz PiSu, to powinieneś
@4pietrowydrapaczchmur: no to kompletnie nie ten przypadek. ale wiem, o jakim typie ludzi mówisz - gardzę takowymi.
@Wiesmin no nie popieram - popieram Konfederację, a PiS to mniejsze zło niż reszta. nie mogłem głosować na trzaskowskiego - ten człowiek uosabia wszystko to, co jest zaprzeczeniem patriotycznych, konserwatywnych wartości. jego wybór spowodowałby przyspieszone wybory i w efekcie wygraną lewackiej opozycji.
a PiS to mniejsze zło niż reszta


@mieszczanski_trubadur: No tak nie bardzo. Niszczenie gospodarki to nie jest "mniejsze" zło.

nie mogłem głosować na trzaskowskiego - ten człowiek uosabia wszystko to, co jest zaprzeczeniem patriotycznych,

Dlatego zagłosowałeś na bezprawie, monopole państwowe, korupcję, nepotyzm i cała władzę w rękach karła... No ma to sens, jeśli nie potrafi się chłodno kalkulować sytuacji.

jego wybór spowodowałby przyspieszone wybory i w efekcie wygraną lewackiej opozycji.

Że
@Wiesmin: rządy Po niewiele różniłyby sie pod względem gospodarczym od tych PiSu, to raz. dwa, ja jestem patriotą, więc nie jest tak, że obchodzi mnie tylko to, bym miał pełny brzuch. "bym był bogatszy". więc w razie najazdu wroga też byś kolaborował, bo byś miał lepiej?
@mieszczanski_trubadur jak w ogóle można popierać jawnych zdrajców narodu, zwolenników "jego ekscelencji" Putina?


Pomijam już nienawiść do Żydów, wszelkich lgbtów, aborcji i co najważniejsze brak zdrowego rozsądku.

Chyba jesteś trochę młody, niedoświadczony, prawda? Bo jakoś nie wyobrażam sobie za bardzo, żeby nielogiczne postulaty mogły przekonać inteligentną jednostkę.
A co sądzisz o wolnościowcach?
Pobierz majk3l - @mieszczanski_trubadur jak w ogóle  można popierać jawnych zdrajców narodu, ...
źródło: temp_file.png2277819781595340898
@majk3l: rocznik 91. jak wspomniałem - bardzo fajne życie zarówno zawodowe, jak i prywatne.
już męczące jest to wtłaczanie Konfederacji w prorosyjskie ramy. to propaganda lewaków z neuropy.


Pomijam już nienawiść do Żydów, wszelkich lgbtów, aborcji i co najważniejsze brak zdrowego rozsądku.


@majk3l: nie żywię takowej nienawiści.

A co sądzisz o wolnościowcach?


@majk3l: chodzi ci o tych, którzy odeszli z Konfederacji, czy ludzi określających się takim mianem?