Wpis z mikrobloga

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #prawamezczyzn
#depresja #pieklomezczyzn #emigracja
#wolnosc #niebieskiepaski #pacyfizm #bekazpolakow

Czy tylko ja odczuwam potężne zaniepokojenie (by nie napisać, że depresję) w związku z sytuacją na Ukrainie i potencjalnymi działaniami polskiego rządu po wyborach w kwestii wojska lub ogłaszania pewnych stanów militarnych? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dziwi mnie że ludzie mają to gdzieś, bo pewnie im się wydaje że jak wyemigrują z Polski, to ich się to nie będzie tyczyć.

Ciekawe co zrobicie jak Polska rzeczywiście zacznie być co raz bardziej asertywna wobec Rosji ze szkodą dla całego kontynentu, a wszystkie państwa w całej Europie zgodnie z chūjowym. prawem Rady Europy zdecydują się przywrócić pobór (no bo przecież nie podlega to pod pracę przymusową, fuck logic)? Dziwi mnie że pobór nie jest uznany za łamanie prawa ludzi.
I bynajmniej nie chodzi o to by patrzeć tylko na swój interes, ale przede wszystkim na to jaki to będzie mieć wpływ na wolność całego społeczeństwa, a przede wszystkim na wszystkich mężczyzn (i częściowo kobiet).

Zwróćcie uwagę co się dzieje. Łotwa przywróciła pobór, ambasador Polski mówił ostatnio o włączeniu się w konflikt. Do tego jeszcze „afera" z polsko-ukraińską unią, naciski na polskie władze ze strony innych, sprzedajność polityków za obce interesy. Na TVNie było ostatnio mówione o przygotowaniu ludzi i chowaniu ich w schronach.

Dodajmy do tego jeszcze wszystkie tematy co są poniekąd powiązane, jak na przykład cyfrowe waluty i dowody osobiste, czy chęć stworzenia z UE jednego państwa z armią europejską. To totalny kosmos!
Nie oglądam wiadomości i nie interesuję się tym zanadto by się nie denerwować, ale od grudnia intensywnie myślę tylko o tym i nie ukrywam że jestem tym mocno przybity, ale taki stan rzeczy jest też u mnie związany z pewną chorobą która powoduje. Nie wiem, czy ktoś ma podobnie?
  • 38
@Xing77: Nie wiadomo czy nie będzie trzeba spierdzielać na wschód, do azji. Zachód obecnie kombinuje z takimi gównami jak fit55 czy c40 byle zniewolić swoich obywateli by żyli w szafie, żarli robaki i byli jak nie ludzie a jak #!$%@? bydło które się wykorzysta a potem wywali.
USA poniekąd strzeliło sobie w stope poprzez zamrożenie rosji dolarów oraz wywalenie Rosji ze swifta. Rosja obecnie handluje swoją walutą z krajami azji jak
Czy tylko ja odczuwam potężne zaniepokojenie (by nie napisać, że depresję) w związku z sytuacją na Ukrainie i potencjalnymi działaniami polskiego rządu po wyborach w kwestii wojska lub ogłaszania pewnych stanów militarnych? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dziwi mnie że ludzie mają to gdzieś, bo pewnie im się wydaje że jak wyemigrują z Polski, to ich się to nie będzie tyczyć.


@Xing77: Ale czego Ty się obawiasz właściwie?