Wpis z mikrobloga

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #prawamezczyzn
#depresja #pieklomezczyzn #emigracja
#wolnosc #niebieskiepaski #pacyfizm #bekazpolakow

Czy tylko ja odczuwam potężne zaniepokojenie (by nie napisać, że depresję) w związku z sytuacją na Ukrainie i potencjalnymi działaniami polskiego rządu po wyborach w kwestii wojska lub ogłaszania pewnych stanów militarnych? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dziwi mnie że ludzie mają to gdzieś, bo pewnie im się wydaje że jak wyemigrują z Polski, to ich się to nie będzie tyczyć.

Ciekawe co zrobicie jak Polska rzeczywiście zacznie być co raz bardziej asertywna wobec Rosji ze szkodą dla całego kontynentu, a wszystkie państwa w całej Europie zgodnie z chūjowym. prawem Rady Europy zdecydują się przywrócić pobór (no bo przecież nie podlega to pod pracę przymusową, fuck logic)? Dziwi mnie że pobór nie jest uznany za łamanie prawa ludzi.
I bynajmniej nie chodzi o to by patrzeć tylko na swój interes, ale przede wszystkim na to jaki to będzie mieć wpływ na wolność całego społeczeństwa, a przede wszystkim na wszystkich mężczyzn (i częściowo kobiet).

Zwróćcie uwagę co się dzieje. Łotwa przywróciła pobór, ambasador Polski mówił ostatnio o włączeniu się w konflikt. Do tego jeszcze „afera" z polsko-ukraińską unią, naciski na polskie władze ze strony innych, sprzedajność polityków za obce interesy. Na TVNie było ostatnio mówione o przygotowaniu ludzi i chowaniu ich w schronach.

Dodajmy do tego jeszcze wszystkie tematy co są poniekąd powiązane, jak na przykład cyfrowe waluty i dowody osobiste, czy chęć stworzenia z UE jednego państwa z armią europejską. To totalny kosmos!
Nie oglądam wiadomości i nie interesuję się tym zanadto by się nie denerwować, ale od grudnia intensywnie myślę tylko o tym i nie ukrywam że jestem tym mocno przybity, ale taki stan rzeczy jest też u mnie związany z pewną chorobą która powoduje. Nie wiem, czy ktoś ma podobnie?
  • 38
@blargotron: A poza tym mówisz o stanie przedwojennym w '80? To była końcówka PRLu i to byli komuniści, a nie PiS. PiS od początku z komuchami walczył. UB-ów masz w SLD, PSL i PO się lubowalo z tym towarzystwem. Poczytaj sobie historie PRLu i wiadomości po upadky komuny w '89 i wczesnych lat 2000 i nie czytaj propagandowych materiałów niemieckich szmatławców, albo zapytaj swoich starszych, to Ci opowiedzą troche o komunie
@Xing77: myślę że masz problem i zbyt czarno patrzysz na przyszłość. To co tutaj wypisałeś może być prawda albo może być urojeniami Twojego mózgu przepełnionego lekiem. Ja nie patrzę tak na przyszłość tylko cieszę się każdym dniem i każda chwila gdy mi jest dobrze. Nie wiem dlaczego miałbym się przejmować takimi rzeczami którymi wypisałeś i martwić się nimi kiedy to jest coś na co nie mam żadnego wpływu. Mamy na wschodzie
Ciekawe co zrobicie jak Polska rzeczywiście zacznie być co raz bardziej asertywna wobec Rosji


@Xing77: przepraszam ale jak Pan rozumie to co napisał? XD przecież to wszystko co się #!$%@? spowodowała Rosja
@pijmleko: No właśnie, ale i nie tylko.
greenbong:

To co tutaj wypisałeś może być prawda albo może być urojeniami Twojego mózgu przepełnionego lekiem. Ja nie patrzę tak na przyszłość tylko cieszę się każdym dniem i każda chwila gdy mi jest dobrze.


Trzeba myśleć o tym co będzie dalej niż tylko o tym co jest teraz.
Trudno imo być tu optymistą w sytuacji gdy się widzi co odwala polski rząd, i co
@bylo_sobie_zycie: Gdzie tu widzisz głupoty? Nie widzisz co się dzieje? I co psychiatra Ci tu coś pomoże? Oni sami się powinni leczyć, a w pierwszej kolejności leczyć polityków co mają gdzieś losy innych ludzi i wymyślają sobie ustawy by sami się z nich wykręcić.
I co tu jakieś mieszkanie ma do rzeczy?
@Xing77: aż się zalogowałem żeby odpowiedzieć. Osobiście od tej akcji z ćwiczeniami czuje się bardzo nieswojo, ale na pocieszenie, że tak powiem jest sporo sposobów żeby poradzić sobie z problemami o których mówisz - za granicą ZADNA służba wojskowa cię nie dotyczy. Jestes imigrantem. Araby i inne turasy u Niemca i w Austrii którzy nie pracują albo pracują na czarno też do wojska nie pójdą, wyjedziesz gdzieś indziej to nikt ci
@blargotron: No i co związku z tym? Ty wiesz w ogóle jak przebiegała II wojna św? I wiesz, że musieliśmy walczyć na dwa fronty? (Kacapy ze wschodu i szwaby z zachodu) o traktacie ribentrop-mołokotow wypopek slyszał?
@userrrr: Zadałeś pytanie:

Czemu miałby #!$%@?ć do rumunii? Rozwiniesz myśl?


Więc odpowiedziałem, że taką tezę postawiła @Niemamwiedzy zapewne kierując się faktem, że przy ostatniej wojnie w Polsce tak się stało. Ja też tak uważam, tylko raczej nie do Rumunii.

Ja napisałem o suchym fakcie, a ty się zgrzałeś i zacząłeś pisać o ocenie tego faktu, kiedy ja takiej nie postawiłem. Bo gdybym chciał postawić, to bym to ocenił jednoznacznie negatywnie.
@Niemamwiedzy: Nawet dobrze nicku nie potrafisz napisać i wołasz jakiegoś losowego randoma, zamiast swojego adresata xD przypatrz sobie na mój nick i nick osoby, którą zawołałeś xD no i to jest powód by wysługiwać się innym mirkiem --> @blargotron czy raczej to Twoje multikonto i się przelogowujesz?
( ͡º ͜ʖ͡º)
Pieprzysz coś, że władza w czasach II wojny św #!$%@?ła do Rumunii nie dając żadnych artykułów
@blargotron: Wikipedii nie uznaje za rzetelne źródlo naukowe trollu parszywy, bo każdy mpże to edytować i napisać tam co chce, poza tym wyraźnie zaraz na początku tam ktoś napisał, że rząd II RP miał siedzibe w paryżu, a nie w Rumunii, nic tam nie ma o Rumunii. Podaj normalne źródło, albo więcej nie odpisuj
czy chęć stworzenia z UE jednego państwa z armią europejską.


@Xing77: czyli każdego męzczyzne z paszportem UE mogą zaciągnac w kamasze w każdym kraju