Wpis z mikrobloga

#depresja #przegryw #gownowpis
patrze na Ig znajomych...na majówkę wyjechali nad jeziorka,nad morze, w góry, niektórzy za granicę (pomijam już fakt że z drugą połówką zakochani itp) a ja? a ja do czwartku #!$%@? na dostawie KFC żeby zarobić na psychoterapie, leki, #!$%@? wie co jeszcze
rozstałem się w sierpniu z dziewczyną, uciekłem z miasta w którym studiowałem na drugi koniec Polski do rodzinnego miasta, wzięta dziekanka żeby jakoś zdrowie psychiczne ogarnąć, jest maj i #!$%@? wszystko to jakieś takie nie wiem
  • 29
@Vvokun: Keep the spiryt.

Wielu z tych co niby tak się fajnie bawią, może mieć większe problemy psychiczne od Ciebie, a porównywanie się do innych jest słabe.
@Vvokun:

jeszcze rozstałem się w sierpniu z dziewczyną,

dalej już nie czytałem. Wiesz ilu tu jest przegrywów co nigdy nie zaruchała i dzielnie znosi ten swój stan, nigdzie o tym nie pisząc?
@Vvokun: juz toksyki z wykopu sie odezwały, bo miałeś dziewczyne kiedykolwiek więc nie masz prawa teraz miec depresji XD no ale cóż, sraj na nich, razić prądem bo nic innego nie zostało, nie ma ratunku już dla takich ludzi, zamknięte kółeczko wzajemnej adoracji, liżące sie po jajach kto ma gorzej.

btw. pamietaj że insta to sporo fikcji, też czasem wrzuce jakas relacje, ale robie to tylko w fajnych i ciekawych momentach,