Wpis z mikrobloga

#depresja #przegryw #gownowpis
patrze na Ig znajomych...na majówkę wyjechali nad jeziorka,nad morze, w góry, niektórzy za granicę (pomijam już fakt że z drugą połówką zakochani itp) a ja? a ja do czwartku #!$%@? na dostawie KFC żeby zarobić na psychoterapie, leki, #!$%@? wie co jeszcze
rozstałem się w sierpniu z dziewczyną, uciekłem z miasta w którym studiowałem na drugi koniec Polski do rodzinnego miasta, wzięta dziekanka żeby jakoś zdrowie psychiczne ogarnąć, jest maj i #!$%@? wszystko to jakieś takie nie wiem
  • 29
@Vvokun: O, sam zakończyłem długoletni związek w sierpniu i od tamtej pory jestem w rodzinnym miasteczku ( ͡º ͜ʖ͡º) Siedzę se na majówkę sam w domu, bo też nie mam z kim spędzić tego czasu, ale staram się wykorzystywać ten czas (siłownia, książka, nauka języka). Byłem w międzyczasie dwa razy na psychoterapii, która mi niezbyt podeszła i póki co odpuściłem, choć dalej lekka deprecha, lęki, itd.
wortioksetyna


@Vvokun: ok, no to widocznie rzeczywiście nieźle Tobą trzepnęło, nie spotkałem psychiatry który to przepisuje jako "cukierki" (lek na pierwszy rzut przy typowych, względnie "lekkich" przypadkach). Trzymaj się.
@Ytaremtujest: oni nawet tego nie sprawdzają. Generalnie bardzo dużo ludzi bierze SSRI, nawet część lekarzy sama sobie przepisuje (lub bierze receptę od kolegi po psychiatrii, zależy co bierze). A że dużo to wiem od ratowniczki medycznej, która mnie ostatnio zgarniała - fakt, trochę dowód anegdotyczny. Jest to o tyle dla nich ważne, że części leków nie mogą podać (z ciekawostek - ibupromu nie można, przy czym w karetce i tak go
@Vvokun: a tak serio sam sobie podkopujesz i uzywajac social media i okreslajac siebie przegrywem sam sobie robisz depresje. wchodzenie w jakies stany emocjonalne, bo xDDD zerwales z jakas kobieta. przestan robic z siebie ofiare i bierz odpowiedzialnosc za zycie #!$%@? mac. zadna zabawa w colorpille i inne przegrywo-gowna. albo ruchasz zycie i osiagasz co chcesz, albo ruchasz sie mentalnie, jak ta #!$%@? zyciowa.