Wpis z mikrobloga

Jprdl wy piwniczaki XD Widzę wpis na głównej, ze rzekomo Ukraińców nie tolerują tylko biedni lub upośledzeni i mnie skręca.

Jakbyście od matki sie wyprowadzili, dzbany i pomieszkali w sąsiedztwie Ukraińców lub mieki z nimi większą styczność niż Pani w Biedronce układająca towar, to byscie nie pisali tych bzdur.

Ukraińcy w Polsce to poziom ten sam co skrajna polska patola w Holandii i ciężko obok takiego elementu żyć.

Poza tym Ukraińcy to mentalna dzicz jak Rosjanie i tym bardziej kibicuje im, by zniszczyli kacapów i obronili swój kraj, to może będzie ich tu mniej bo zaczną wracać. Może się to zmieni za 20 30 lat i tego im życzę, ale na ten moment to wschód i tyle.

#ukraina #polska #bekazpodludzi #heheszki #takaprawda #niepopularnaopinia #zycie
  • 25
@Kopyto96: tych co znam są bardzo spoko, a mieszkają tutaj już kilka lat, być może w złych kręgach się obracasz, albo mieszkasz w nieciekawej okolicy. Po za tym to prawda typ napisał, generalizowanie jest domeną imbecyli, których przerasta złożoność niektórych zagadnień, dlatego muszą sobie tłumaczyć pewne rzeczy na swój prosty chłopski sposób.
@Kopyto96: No taka prawda same prymitywy które znam rzucają się na ukrów. Wiadomo wśród ludzi wykształconych czy z kasą są tez opinie neutralne lub nie przepadają za ukraińcami. Co nie oznacza że zdają sobie sprawy z sytuacji i to że jak ukraina padnie to my będziemy mieć przewalone. Idź harnolda się napić za minimalną i niech cię bolą kukle o ukraińców
@Kopyto96: Niepodoba mi się w przywołanym wpisie odmawianie ludziom gorzej sytuwanym prawa do posiadania własnego zdania, ale jeśli chodzi o kontakty z Ukraińcami to pracuje w firmie gdzie stanowią oni większość załogi i pracuje mi się lepiej niż gdy pracowałem w firmie z samymi Polakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym niemniej rozumiem że wiele osób będzie mieć odmienne doświadczenia.
@Kopyto96: nie zgodzę się, mam za sąsiadów dwie rodziny ukraińskie, czyści zadbani pracowici, Cisi, dzieci ubrane najedzone, sprzątają po psie. Jedyne do czego się mogę doczepić to tylko to że slbardzo głośno zamykają drzwi ale tak to super ludzie, każdemu życzę takich sąsiadów