Wpis z mikrobloga

@lexico:

:))))))))))) Grube baby (brzydkie raczej) mają większe powodzenie od tych średnich – bo przegrywy sądzą, że u takich mają szanse – więc spermią. Sredniaki (którzy ogólnie mają kiepską sytuację) – spermią – w myśl zasady „tonący brzytwy...”. No i top-tier normik / lub nawet chad, który sobie wyrywa takie grubaski na seks...

Potem taki grubas sądzi, że jest zajebisty bo przecież wszyscy go chcą xD I serio tak jest...

Zresztą.
@Returned: dawno, dawno temu gdy wykop był jeszcze w wersji 1,0 to pewien gosć poszedł na divy na zdjęciach szczupła zgrabna z ładna twarzą. Chciał się rozprawiczyć w wieku około 20 lat. Wtedy ponad 10 lat temu chłop uzbierał przez kilka miesięcy 180zł i poszedł.
Otworzyła mu jakaś gruba stara diva i zapytała czy wchodzi czy rezygnuje.
Wszedł i nie mógł kolegi na baczność postawić bo do a napawała go obrzydzeniem.
@Returned: Myślałem, że tego nie znam, ale jak @mpetrumnigrum opisał, to sobie uświadomiłem, że to jednak czytałem. Było to w okresie jak często na tagu był poruszany temat rozprawiczania przez prostytutkę - czy to się liczy, czy warto, a może nie warto.

Było trochę opowieści o traceniu prawictwa z prostytutką i konkluzja z tego była taka, że jak jesteś tak brzydki, że nawet p0lka krzywią się na twój widok i plują