Wpis z mikrobloga

Podczas gdy szpitale i krematoria były rzekomo przepełnione, medycy na całym świecie tańczyli i opracowywali nowe układy taneczne.

▪️„Pracujemy ponad nasze ludzkie limity” – mówili.
▪️„To najgorsza pandemia stulecia” – mówili.
▪️„Nasz zawód zasługuje na większy szacunek” – mówili.

Jak z perspektywy 3 lat oceniacie tę sytuację?
#koronawirus #bekazcovidian #covid
dziadeq - Podczas gdy szpitale i krematoria były rzekomo przepełnione, medycy na cały...

źródło: FuxbMkzWIAIzqyX

Pobierz
  • 105
Jak z perspektywy 3 lat oceniacie tę sytuację?


@dziadeq: tak samo jakbym ją oceniał 6 lat temu, w szpitalu się śmieszkuje niezależnie od okoliczności a najbardziej makabryczne żarty padają przy pacjentach którzy mają przewidywalną długość życia 5-30 minut.

Nie otwieraj internetu bo ci jak to polackiemu zwierzakowi bywa dupa pęknie, że już 8 lat temu ktoś śmiał w szpitalu tańczyć i dowcipy uskuteczniać i to wśród chorych dzieci.
Strahl - >Jak z perspektywy 3 lat oceniacie tę sytuację?

@dziadeq: tak samo jakbym j...
@szybki_zuk: Kiedy obsługa pacjenta pozytywnego to dodatki do pensji. W jakimś szpitalu powiatowym na oddziale przed wycięciem wyrostka robaczkowego trzymano faceta 9 miesięcy, aż sprawa trafiła do telewizji. Działo się tak, bo nie było chorych na covida i personel nie dostałby premii więc facet magicznie miał ciągle wynik pozytywny i kwarantannę, oraz odroczenie zabiegu. Gdy nie ma pacjenta pozytywnego to oddział i szpital nie dostawał dodatku covidowego. Dodatki się skończyły to
@dziadeq: Wałki jak uj, nie zdziwię się jak teraz większość znienawidzi lekarzy przez to, ludzie umierali na sorze bo czekali po 10 godzin na przyjęcie, każdego kto znam i pracuję w służbie(xd) zdrowia to za ten hajs z dodatków pokupywali sobie mieszkanie a zarabiali wtedy nie gorzej niż ludzie z it
@peetee: wiesz jak jest, ciężki żywot mają :D mieli swoje 5 minut na głoszenie szurskich teorii, nawet dobyli nowych wyznawców. Ale że nikt normalny o szurach nie myśli, to ich krew zalewa, czują się niepotrzebni (co jest prawdą) więc od czasu do czasu muszą dać upust swojej frustracji :D
Widziałem jakiś czas temu filmy z frontu na Ukrainie, żołnierz tańczył i wrzucił to na tiktok. Moim zdaniem w aż tak skrajnych sytuacjach siada trochę psychika i reakcja jest przeciwna nic by się wydawało.
Coś na wzór powiedzenia ,,nic tylko usiąść i się śmiać,,
@dziadeq:

Przypomniałeś mi jak latem 2021 Niemcy się zorientowali, że te centra szczepień to dosyć drogie w utrzymaniu są - lekarzom od wbijania igły i pytania, czy masz alergię płacili 140 Euro za godzinę. I była debata, czy nie lepiej jakby to w swoich przychodniach robili, gdzie i tak musieliby siedzieć w robocie.
oceniam tak, że mój krewny w czasie pandemii trafił z zawałem na sor. Był dosłownie prześladowany przez lekarzy za brak szczepienia mimo, że z zawałem czekał na sorze pół godziny na wynik testu.


@Basiura89: no i bardzo dobrze, jezeli jest taki madry i nie slucha lekarzy w sprawie szczepien to na #!$%@? sie pcha do szpitala jak chory? do zieby czy innego szaratana niech jedzie.