Wpis z mikrobloga

Ehh wyjdź do ludzi mówili. Zagadaj kasjerkę i bzikaj. Miałem dziś lepszy dzień i dobry humor to mnie poniosło za bardzo i postanowiłem skoczyć do okolicznej żabki w której pracuje taki fajny blond m--f ~40lvl. Poprosiłem o beauvillon (takie trochę szczyny ale słyszałem że #rozowepaski to lubią) i poprosiła o dowód bo wyglądam młodo to mnie szatan podkusił i palnąłem że pod tym adresem (z dowodu) będę spożywał to wino i czy by pani nie chciała wpaść na degustację XD Zaśmiała się tylko pod nosem i powiedziała że ma męża. Teraz będę musiał zapier&%$dalać 600m dalej do innego sklepu po bułki bo wstyd jak nie wiem. I tyle przegrać. Co ja sobie myślałem że taki szczypior z bmi 21 wyglądający na 20 lat może spodobać się dojrzałej kobiecie z dużym cycem xd Wracam do piwnicy i chyba czas poszukać jakiegoś nuru żeby oczyścić mózgownicę z głupich pomysłów.

#przegryw #tinder #logikaniebieskichpaskow #wychodzimyzprzegrywu #s--s #m--f
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@De_Fault: A czy twój dowodzik jest w formie książeczki przedawnionej ze 30 lat? Nie no, musiałeś robić przed 2015 rokiem, czyli jeszcze max 2 lata posłuży. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Shemiaza: błędna diagnoza, od tamtego czasu podrosłem 3 cm i dodatkowo mam buty dosyć wysokie także te 185 jest a milfetka pewnie góra 170 ( ͡° ͜ʖ ͡°) także pewnie framecelizm zaważył o niepowodzeniu i/lub morda.
  • Odpowiedz
@De_Fault: a na serio, to się nie przejmuj. Ten tekst, który rzuciłeś, to był dobry na początek na zasienaie ziarenka. Teraz kasierka pewnie cię pamięta i można drążyć temat dalej. Nawet jak ma męża ( co nie jest pewne) to masz okazję do pogadania sobie -jak będzie dalej reagować pozytywnie na twoją osobę. Nic zobowiązującego, poprostu okazja do pogadania i potrenowania rozmów. A cos więcej?- nie tu, to gdzie indziej
  • Odpowiedz
przecież też nie będą się spotykać na jej koszt gdzieś po hotelach albo w ciasnym aucie na parkingu jak gimbaza.


@De_Fault: to byś się mocno zdziwił, jak ma dzieci, a ma ochotę na młode mięsko to taki m--f wiele zrobi,sam poznałem takie w UK

Z jedną obecnie jadę na wakacje i tydzień przed ściemnila dzieciom że potrzebuje odpocząć w samotności, i 8 dni wcześniej przyleci ze mną do Portugalii, a
  • Odpowiedz
@De_Fault: po pierwsze nikt takich głupot nie gada, po drugie pewnie jej tylko poprawiłeś samopoczucie że ja poderwał młody chłopak. Witamy w normalnym świecie gdzie kobiety nie dzwonią na policję jak wyskoczysz z tekstem, ludzie się do siebie uśmiechają, a z drugiej strony poznawanie kobiet nie polega na propozycji seksu do randomowej kasjerki.
  • Odpowiedz
Zaśmiała się tylko pod nosem i powiedziała że ma męża. Teraz będę musiał zapier&%$dalać 600m dalej do innego sklepu po bułki bo wstyd jak nie wiem. I tyle przegrać. Co ja sobie myślałem że taki szczypior z bmi 21 wyglądający na 20 lat może spodobać się dojrzałej kobiecie z dużym cycem xd


@De_Fault:

a komu przeszkadza maz? Tobie czy jej? :P
  • Odpowiedz
palnąłem że pod tym adresem (z dowodu) będę spożywał to wino i czy by pani nie chciała wpaść na degustację XD Zaśmiała się tylko pod nosem i powiedziała że ma męża


@De_Fault: Z takich sytuacji trzeba umiec wyjsc z twarza, mogles powiedziec w formie żartu
"to proszę przyjść z mężem"

Nie powiedziales nic zlego, bedzie o tym myslec, pewnie pochwali sie mezowi ze ja podrywaja w zabce, ale po tygodniu
  • Odpowiedz
@De_Fault: elegancko zagadane, baba ma męża, nie chce się puszczać. Chodz normalnie tam do sklepu, na pewno pochwali się koleżankom że jakiś młodzieniaszek do niej zarywał.
  • Odpowiedz
@De_Fault: zasiałeś ziarno w jej głowie. Odtąd za każdym razem jak cię zobaczy będzie myśleć o ruchanie.
Teraz tylko czekaj na odpowiedni moment, kiedy będzie smutna i atakuj
  • Odpowiedz