Wpis z mikrobloga

@zbuntowana_strzyga polecam ósemki zrobić w piątek, albo w czwartek po południu i wziąć wolne (względnie pracę zdalną) na piątek. Najgorsze objawy powinny ustąpić przez weekend i w poniedziałek można do pracy. Chyba, że ktoś pracuje fizycznie, wtedy faktycznie wysiłek przez tydzień jest wykluczony i zostaje L4.
@Hasz5g: a miałeś rosnącą poziomo i dłutowaną? jedna była tak wyhodowana, że korzeń owinął się w ogół nerwu i nikt nie chciał mi się tego podjąć.
Może słabego lekarza miała (każdy gościa polecał) o u niego wyrywałam pierwsze trzy ósemki i tydzień l4 to był mało. W ogóle gość dawał mi odrazu antybiotyki, praktycznie tydzień non stop spałam i miałam dużą opuchliznę, dostawałam gorączki i non stop spałam. Później cały miesiąc
@Howkiee: ja na jednym oku mam -1 na drugim -2 i bez soczewek bądź okularów nie jestem w stanie wyjśc z domu i normalnie funkcjonować. Czuje się zwyczajnie upośledzony. Kolega który ma -4 za to twierdzi, że on bez problemu pojedzie samochodem bez okularów. Masakra.

Pamiętam, gdy założyłem pierwszy raz soczewki, to się zwyczajnie rozpłakałem, że można tak zajebiście widzieć jakbym dostał nowe oczy xD
@fra234: wyrywałam już 4. Nie brałam urlopu bo miałam możliwość l4. Konfiguracje z weekendem odpadały bo studiuję zacznie.
Z dwojga złego wolałam opuścić pracę niż uczelnie, bo współpracownicy rozumieli, a wykładowcy i ćwiczeniowcy nie.
No już poza tym, że serio byłam osłabiona, a ogólnie tryb życia praca + klepanie wieczorem projetów do szkoły, aby w weekendy iść na uczelnię mnie przerasta czasami jak jestem zdrowa.

Ja napisałam, że na szczęście dla
@Proogramista: potwierdzam, -2.75 i nie widze

@Barte moja corka miala 3,5 roku jak obczailismy ze z daleka ma problem z czytaniem, (tak, juz wtedy czytala proste rzeczy) - osobiscie zauwazylem jak w samochodzie miala problem z przeczytaniem godziny z zegarka i poszlismy do okulisty. wade ma podobna, -4
tydzien L4 na wyrwana osemke? Ja mialem dwa razy wyrywane osemki okolo poludnia a wieczorem juz ledwo pamietalem ze cos bylo robione (gdyby nie dziura w ktora mozna wkladac jezyk)


@Hasz5g: Zależy od organizmu. I tego w jakim stanie są ósemki. Moje wyszły ładnie, a i tak do dwóch dni po miałem wrażenie że przy pochyleniu głowy zaleję się krwią. Z czego w przypadku ostatniej niemal tak było, bo wylazł mi
@Barte: Mam -2 mem nie jest przesadzony. Wasza córka widzi z bliska bardzo dobrze ale totalnie nie widzi z daleka. Pomachaj do niej z 30 metrów to nie będzie wiedzieć kim jesteś. Ps. człowieka idzie rozpoznać po głosie.
@FLAC: No nie napisałem dosłownie z tymi 3 centymetrami przecież XD Zwyczajnie to na pewno nie jest tak kosmiczna odległość jak 30 cm. Żeby widzieć coś na monitorze bez soczewek tak dobrze jak z nimi, muszę mieć łeb nie dalej niż te 10 cm jak chcesz doprecyzowanie i serio mam -5.25 ( ͡° ͜ʖ ͡°)