Wpis z mikrobloga

Szukam dla siebie dietetyka, macie kogoś do polecenia najlepiej w Warszawie?

Aktualnie mam 88kg/186cm i BF w okolicach 20% (94cm w pasie). To co chcę osiągnąć to BF 10-12% i utrzymanie tego już jako norma.
Tryb życia mam mega osiadły, ale trenuję sobie na kwadracie raz w tygodniu siłowo.

Szukam kogoś serio ogarniętego, kto ma pojęcie o biochemii i żywieniu, bo prompta w chatgpt to sobie mogę sam wrzucić za darmo.
Dlaczego tego nie zrobię? Po prostu nie mam czasu na testowanie diet z generatora. Wolę zapłacić i osiągnąć cel w optymalnym czasie.

Znacie kogoś kto specjalizuje się w sylwetkach plażowych?

#dietetyk #mirkokoksy #silownia #dieta
MarteenVaanThomm - Szukam dla siebie dietetyka, macie kogoś do polecenia najlepiej w ...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 10
@xVANKO dzięki, możesz napisać jak oceniasz różne aspekty i co ci się najbardziej podobało we współpracy itd.?

@pp93: mam za sobą długi epizod street workoutu zanim się zalałem jak świnia w pandemię i mięśnie mam - ponad 120% wartości referencyjnej/normy

@Kasahara jak wyżej - masy mięśniowej nie chcę jakoś za bardzo budować, może trochę tu i tam, ale te treningi są bardziej pod maintenance tego co mam, nie celuję w bycie
MarteenVaanThomm - @xVANKO dzięki, możesz napisać jak oceniasz różne aspekty i co ci ...

źródło: 9jtzI2h

Pobierz
@MarteenVaanThomm: aby utrzymać bf na poziomie 10-12% bez rozwiniętej muskulatury, to musiałbyś codziennie ostro trenować jakiś sport, np. lekkoatletykę, czy MMA. Nawet samą dietą i siłownią 2-3 razy w tygodniu będzie ciężko. Jak wyżej, poszukaj ogarniętego trenera personalnego, to przestawi cały plan działania i poprowadzi Cię przez proces przemiany sylwetki.
to pomiar sprzed kilku tygodni


@MarteenVaanThomm: nie ma znaczenia, bo to nadal losowe liczby. Chodziło mi o to, że napisałeś o street workoucie przed pandemią. Po takim czasie bez stymulacji nie zostaje nic