Wpis z mikrobloga

Czy to jest normalne że księgowa oprócz tego że kasuje 250 pln na miesiąc to jeszcze chce dopłat za rzeczy typu rozliczenia roczne, jakieś wnioski o zwroty vat i inne normalne rzeczy? Kiedyś miałem innego księgowego (bez infakt) to on za mnie wszystko robił w ramach opłaty, a teraz jak mam księgową z infakt to ona sobie bierze dopłaty za rzeczy które wiadomo że księgowość i tak musi zrobić żeby przedsiębiorca nie dostał kary, to normalna praktyka teraz? Nie byłem tego świadomy przy podpisywaniu umowy z infakt

#ksiegowosc #programista15k #wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza #podatki #infakt
Viado - Czy to jest normalne że księgowa oprócz tego że kasuje 250 pln na miesiąc to ...

źródło: u11NRqN

Pobierz
  • 13
@Viado: wszystko zależy od umowy którą podpisałeś. Tam powinno być to wyszczególnione.

200zł to kur&***sko dużo xD

Ale masz złodzieju przedsiębiorco za swoje, chciałeś to masz infakt. Grażynka z osiedla robi takie rzeczy za 100zł max.
@kuncfot: Grażynka z osiedla w mojej branży stwierdziła że jeśli sprzedaje dobra cyfrowe w internecie to każdemu kupującemu muszę wysłać pocztą paragon, nie rozumiała że to działa ciut inaczej. Z drugiej strony inna firma księgowa za jdg życzyła sobie 800zł miesięcznie plus 10zł za każdą fakturę kosztową. Polecam ifirme.
@Anakee: 100 zł to było o rozliczeniu zdrowotnej.

250zł za księgowość to absolutna norma.

@Niedogonisz ogólnie można powiedzieć, że we wszelkich infaktach i wifirmach pracują Grażynki osiedlowe, które działają w podwykonawstwie, więc się łudź, że trafiłeś do kogoś lepszego.
Żeby ocenić, czy i co tak drogo od Ciebie wołali musiałbyś powiedzieć co to za dokument za 10 zł, jaka forma działalności, ogólnie ile papierów. Bo na razie to tak o :)
można powiedzieć, że we wszelkich infaktach i wifirmach pracują Grażynki osiedlowe, które działają w podwykonawstwie, więc się łudź, że trafiłeś do kogoś lepszego.


@kuncfot: Ale ja nie oczekuje niczego więcej, po prostu ifirme mam taniej niż grażynkę, wsparcie praktycznie nonstop od ręki, przyjemny panel www, aplikacja itd.