Wpis z mikrobloga

@Leotard00: Może weź się trochę doedukuj w temacie adopcji w Polsce:
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1760052,1,spada-liczba-adopcji-w-polsce-choc-chetnych-nie-brakuje.read
Byc może zaciekawi Cię fragment:
"Pocieszające może być jedynie to, że jeśli dziecko zostanie zakwalifikowane do adopcji, to ma niemal 100-proc. pewność, że znajdzie nowych rodziców. Dlaczego? Liczba potencjalnych rodziców znacznie przewyższa liczbę dzieci z uregulowaną sytuacją prawną"
Tyle jest samotnych dzieci w domach dziecka


@Leotard00: no ile jest?

utrzymanie 1 dziecka w domu dziecka kosztuje z 4k MIESIECZNIE!!!! kwoty za rok to 40-60k na 1 osobe (+ mieszkanie darmowe po 18r zycia po wyjsciu z placowki)

gdyby tak bylo jak piszesz to miasto by wydawalo rocznie miliardy na te dzieci
-------------
no fajnie ze sie dowiadujesz ze te dzieci wcale nie sa biedne, placone na nie jest grube
@kopawdupeswiniom: oczywiscie ale wbrew pozorom dzieci przeciez brakuje i polacy sie nie rozmnazaja, przeciez masz ten wskaznik urodzin i on jest prawdziwy, moze 1 dziecko ledwo rodzi (i to tez pewnie w emigranckiej rodzinie)

mozesz spac spokojnie
@Cierniostwor: one sa pelne dzieci tych ktorych nie stac na dzieci, to sa wciaz czyjes dzieci i tyle

to co zebraniny na te domy dziecka zrobily to wlasnie ta parodia w ktorej obcy ludzie sa przeswiadczeni ze sieroty musza byc dokarmiane jak zwierzeta jakies podczas gdy oni sobie swietnie radza (jesli nie to znaczy ze ktos panstwo okrada)
Tyle jest samotnych dzieci w domach dziecka ale nie, nataliści chcą mieć koniecznie swoje bo muszą przedłużyć ich bardzo cenną linię genetyczną albo scalić związek


@Leotard00: Nie ma. Kompletnie nie znasz tematu.
Nie ma żadnych dzieci do wzięcia. Nawet do chorych i starszych są kolejki. Jest kilka osób na dziecko chętnych w kolejce.
Te dzieci co są to nieadoptowalne zabrane patusom ale nie można ich nikomu oddać. PL to nie Szwecja
@Leotard00: Oj widać że rodzice Cię nie kochali xd xd xd xd jesteś wpadka i niedorajda i mieli rację, ale Ty się nie rozmnażaj lepiej. Zostaw to tym którzy zrobią to lepiej od twoich rodziców ale nie mów innym co mają robić. Mając żonę i dziecko jestem szczęśliwszy od ciebie (sądząc po twoich smetnych wpisach)
@Leotard00: Ale że co? Jakbym chciał i miał możliwość rozmnożenia to tylko i wyłącznie swoje. Cały pic polega na tym że to jest Twoje dziecko, z Twoich genów.