Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #bekazpisu #kredyt2procent

(...) powiedział Interii Waldemar Buda, minister rozwoju i technologii. Jak dodał, skala programu w stosunku do całego rynku mieszkaniowego "jest na tyle mała, że trudno mówić o tym, aby wywołał on wzrost cen"


czy zna ktoś cymbała większego niż pan waldemar buda? pytam retorycznie

ja rozumiem, że można mieć problemy z oceną zdarzeń, które wystąpią w przyszłości, ale pan waldemar buda chyba #!$%@? nie wie co się dzieje wokoło już dzisiaj, w kwietniu 2023 dzięki jego innowacyjnym projektom
Pobierz affairz - #nieruchomosci #bekazpisu #kredyt2procent
 (...) powiedział Interii Waldema...
źródło: deweloperzy-po-wynalezieniu-waldemara-budy-skarbiec-sknerus-mckwacz
  • 11
@Kutafonix215: @Kiedysbedeczerwonka dobra ale gdzie jest sufit. Wlazłem na olx w swoje okolice na sprzedaż domów i wychodzi że mam jakieś coś koło melona (w pamięci) dobrze że od wzrostów wartości hawiry podatków nie trzeba płacić (jeszcze) bo bym w #!$%@? zbankrutował nie ze swojej winy
@Reanef: @GOHAN Na wzrostach cen mieszkań zyskują banki, bo mogą udzielać kredytów o coraz wyższej wartości, sprzedawcy i pośrednicy.
Granica będzie gdy odsetki od udzielonych kredytów przewyższą dochody z gospodarki, czyli będziemy zarabiać na spłatę rat i coraz wyższych podatków, które idą na spłatę odsetek od długu publicznego.

PS: Jak zaczynały się problemy z zadłużeniem w historii, to pojawiało się wojsko.
ja rozumiem, że można mieć problemy z oceną zdarzeń, które wystąpią w przyszłości, ale pan waldemar buda chyba #!$%@? nie wie co się dzieje wokoło już dzisiaj, w kwietniu 2023 dzięki jego innowacyjnym projektom


@affairz: wali głupa i tylko czeka do wakacji by popływa swoim nowym katamaranem za 5 mln euro.... po morzu śródziemnym.

Żeby ten program miał jakąkolwiek logike, powinien mieć limity cenowe w innym wypadku jest jednym wielkim obleśnym