Wpis z mikrobloga

160 041 + 57 = 160 098

Dostałem w prezencie na imieniny tylny radar ze światłem Garmin Varia RTL515. dziś odbyłem pierwszą jazdę z tym urządzeniem i nadal uważam, że to zbędny gadżet. Co mi po tym, że ostrzega przed samochodami z tyłu? Jego cena w najtańszym sklepie to 750 zł ile mogę realnie za niego wołać? Nie mam paragonu, ale jest nowy, raz użyty. A może tu są chętni?
PS. Paruje się też z telefonem, jeśli ktoś nie ma licznika Garmina ani Wahoo.

#rowerowyrownik #rower #ruszwarszawa

Skrypt | Statystyki
Jerzu - 160 041 + 57 = 160 098

Dostałem w prezencie na imieniny tylny radar ze świat...

źródło: share_file

Pobierz
  • 12
@Jerzu: ja bym sobie zostawił. Najlepsze są takie prezenty, których sami byśmy sobie nie kupili. No, chyba że uważasz to za absolutnie zbędną rzecz. Wtedy sprzedawaj.

U mnie ta kasa by po prostu przepadła w portfelu i nic bym z tego prezentu nie miał. Zawsze mi szkoda wydać na rzeczy, bez których mogę się obejść, a 95% rzeczy, jakie bym sobie kupił, to właśnie takie rzeczy, bez których można żyć.
@Jerzu Też mam Magene S3+ i zauważyłem że czujnik zrywa mi połączenie z licznikiem Edge 530 przy prędkości powyżej 60km/h.
Z jaką maksymalną prędkością jechałeś z tym czujnikiem?
  • 0
@Vel-Makarena Nigdy tego nie obserwowałem, więc nie mam pojęcia. Nawet nie wiem jak sprawdzić, czy aktualny odczyt prędkości jest na podstawie GPS, czy czujnika. Nie wiem również jakie są objawy zerwania połączenia