Wpis z mikrobloga

Szukam kogoś kto by ogarnął proste automatyzacje biurowe, np generowanie plików Word na podstawie wierszy w Excelu, konfiguracja różnych narzędzi, w 99% przypadków trzeba przeczytać dokumentacje/znaleźć instrukcje na youtube i za nimi podążać :)

Godziny dowolne, praca całkowicie zdalna, 40-50zł/h. Ilość godzin tygodniowo do ustalenia - póki co jest trochę zaległych tematów do rozwiązania, a później raczej ad hoc.

Musisz znać angielski, żadne wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane.

#programowanie #pracait #programista15k
  • 28
@bonekropik: chłopie jak ja bym miał brać za to 50 ziko za h to równie dobrze mogę to zrobić po znajomości za frajer XD. Szanuję ludzi dla których praca jest najważniejsza i będą za 2 zł gonić psa do warszawy i z powrotem. Ale to roboty tak proste że z yt sam ogarniesz w 3/4 h wsio. A mi nawet nie będzie się opłacało faktury wystawiać bo przekroczę pewnie 10 miesięcznie
generowanie plików Word na podstawie wierszy w Excelu,


@bonekropik: I pewnie myślisz, że praca z takimi plikami to skrypcik na 5 linijek dla studenta 1 roku? :D Jeszcze napisz coś o generowaniu PDF z danych w excelu, w końcu to takie proste. Za to "czytanie" dokumentacji, konfiguracje narzędzi i pisanie skryptów, które da się utrzymywać, to devopsi biorą stawki z 5x takie co proponujesz. Jelenia to szukaj na grupach dla studenciaków.
@RapIArbuzy: Przecież to jest praca dla studenta, nie wymagam doświadczenia :)

Powiedz mi w takim razie ile linijek/czasu/budżetu zajmie przeklejenie wartości z 5 kolumn z Excela do Worda w odpowiednie miejsca, do wcześniej spreparowanej templatki?

Może rzeczywiście jestem w błędzie i jelenia szukam, a płacimy zazwyczaj powyżej rynkowo, więc się poprawię
@RapIArbuzy Tak devops bez exp bierze po 175 zł netto na FV xD
Już bez jaj chłop chce gowno skrypt, nic nie pisze żeby był łatwo utrzymywalny, wystarczy mu ktoś bez expa. Taki lament, że ciężko wejść do branży bez doświadczenia, to uważam uczciwa oferta - dostanie pare groszy i nauczy się pracy z jakaś libka
Powiedz mi w takim razie ile linijek/czasu/budżetu zajmie przeklejenie wartości z 5 kolumn z Excela do Worda w odpowiednie miejsca, do wcześniej spreparowanej templatki?


@bonekropik: To są proste rzeczy, jak ktoś zna jakikolwiek język programowania w stopniu podstawowym i umie myśleć. Nie słuchaj wykopowych narzekaczy. Chociaż bardziej by mnie zastanawiała ta płatność godzinowa, przy zmiennej ilości godzin w miesiącu, z tego co piszesz. Jak chciałbyś weryfikować tę pracę i kto miałby