Wpis z mikrobloga

prestiż


@_gabriel: Prestiz bycia programista? Nie wierze w to co czytam xDDDD Prestiz to jest oficer Wojska Polskiego albo Strazy Granicznej, menedzer sredniego i wysokiego szczebla w salonie samochodowym albo lekarz a nie siedzenie przed komputerem i klepanie kodu. Programisci zarabiaja dobry hajs tu pelna zgoda i czesto to pieniadze zwiazane z tym zawodem przyciagaja kobiety ale nie ten sam zawod w sobie no zlituj sie czlowieku.
@pieczony_szczur_z_ogniska: daje sobie za całokształt 5/6 na 10. Ale ja jestem dość specyficzny bo buźkę mam nawet nawet niestety problem leży gdzie indziej.
Te różowe na kilka spotkań wyrwałem gadka połączona z byciem spontanicznym tzw. „Z energia” i trochę zadziorem.
Co ci powiem to na pewno warto było trochę poczytać różnych „specjalistów od relacji” można wbrew pozorom trochę z tego wyciągnąć co jest faktycznie skuteczne. Ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz i
@WirusowaPotworzyca: Czyli sam jestes 5-6/10 i wyrywales laski 8-9/10 gdzie roznica atrakcyjnosci juz mozna zakwalifikowac jako bardzo ladna z przecietnym i sie dziwiles ze ciezko utrzymac taki zwiazek?

Przeciez to sie prawie zawsze nie udaje. Takich jak Ty one moga miec na peczki, sporo lepszych od Ciebie tez. To sie na 90% nie mialo prawa udac. Czemu nie probujesz z tymi na swoim poziomie atrakcyjnosci?
@pieczony_szczur_z_ogniska: słuchaj, to nie były boginie miały też mega wady.
Jak chociażby właśnie „koledzy” i zepsucie tym spowodowane.
Idąc twoim tokiem rozumowania to zawsze będzie ktoś lepszy, mając mniej atrakcyjną różową też.
Większość chłopa w Polsce jest przeciętna i z tych przeciętnych też muszą wybierać wszystkie różowe ładne i brzydkie. Na pewno do pewnego etapu w życiu różowe definitywnie patrzą na wygląd potem trochę się to rozkłada. A największym czynnikiem który
@pieczony_szczur_z_ogniska: to jest śmieszne nerdowskie myślenie że kobiety nie lecą na pieniądze, bo nie lecą na nerda zarabiającego ekwiwalent kilku tyś euro, które helmut za odrą zarabia po paru latach pracy na taśmie produkcyjnej samochodów dla ludu. obecnie jest globalizacja, co oznacza że nie konkuruje się już w obrębie kraju, tylko na światowej gospodarce. Dlatego nerd w Polsce ma podobne zarobki jak nerd u Niemca. Ale oznacza to też że konkuruje
gdy pieniądze które ma to jest ekwiwalent zachodniej klasy robotniczej, ...

Prosto to zweryfikować czy za te pieniądze stać Cię na dom? prywatną edukację za granicą? prywatne leczenie w szwajcarii/usa? samochód klasy premium/sportowy?


@Jaslanin: Nieźle odleciałeś. Pracuję w topowej firmie z sektora IT w której 90% ludków jest z Europy Zachodniej oraz USA. I nikt nie lata prywatnymi odrzutowcami ani nie jeździ Lambo ani nie jada w restauracjach michelin, nawet ci