Wpis z mikrobloga

Anka to w sumie wygrała życie. Zwykła p0lka jakich miliony, poznała Robercika jak był piłkarzyną w Zniczu Pruszków. Chłop w miarę wysoki (185) i wysportowany, więc dla przeciętnej kartoflanej p0lki dobra partia (chociaż pewnie i tak wybrzydzała bo liczyła na lepszego Chada, ale jak sie nie trafił to uznała że niech będzie lewy). A tutaj nagle się okazuje że Lewy ma talent jak #!$%@? i idzie grać do Bundesligi xDD. Koleżankom p0lkom które z nią chodziły do szkoły pewnie dupa pęka codziennie jak o tym pomyślą xDD

#lewandowski #lewandowska #afera

  • 25
pominales jeszcze fakt ze gral w lechu poznan zanim przeszedl do bundesligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mineciarz69: @iMarek22: Przeprowadzka do Poznania to nie coś czego koleżanki będą zazdrościć ale zakładam, że jeśli jej koleżanki z podstawówki mają sociale to strasznie im pęka dupa, że one mają jakiegoś Mariusza programistę a Anka ma męża sportowca-celebrytę-milionera i mieszka w Barcelonie xDDD.
@Mineciarz69: ja to sie wlasnie zastanawiam ile on musi robic na boku. Rozumiem, ze lewy tez za ladny nie jest, ale ma hajsiwo i sylwetke, a sie ozenil z panna, co ja bym nawet nie spojrzal, a jestem randomowym chudzielcem 7/10.
@Mineciarz69: przecież już wtedy był dobra partia. Zawodnik z zespołu z drugiej ligi z realnymi perspektywami transferu do Legii. Plus pochodzenie z oskarkowej rodziny. Już nie róbcie z niego jakiegos totalnego pariasa na którego Ann poleciała z dobroci serduszka xD Nawet dzisiaj z swoim wyglądem z takimi warunkami bez problemu mógłby obracać julczyska
@Mineciarz69: nie no Lewus jak na polskiego piłkarza to i się wyróżnia, taki high tier normie 5.5/10. Swoją droga nie kojarzę żadnego chłopa w kadrze polski który zasłużył by na miano chada. Ostatnimi czasy to tylko Krychowiak. Nawet Ukraińcy maja swojego czada w repce (Yaremchuk) a p0lacy nie