Wpis z mikrobloga

ogólnie ten #ubereats we #wroclaw to straszne zdzierstwo xD

Patrzysz na jedzenie "o 48zł" do tego trzeba dobrać jeden płatny dodatek za 3zł.
Nie zapominajmy o płaceniu za dostawę 6,99zł no i za usługę (5,1zł).

A możesz dać kurierowi jeszcze napiwek (to na co poszła opłata za usługę?)
I tak z dania na karcie kosztującego 48zł wyszło 63,09zł

Sama dostawa z centrum do centrum. A najlepsze jak kurier zaczyna pisać coś cyrylicą na czacie...
#jedzenie71
  • 14
@Rad-X: ostatnio też chciałem coś zamówić, ale cena dostawy była tak wysoka że bardziej opłacało mi się wsiąść w auto i podjechać na foodcourt na świebodzkim niż czekać na dowóz i płacić za niego ( ͡° ʖ̯ ͡°) przynajmniej było ciepłe i świeże
@Rad-X: swoją drogą uber knajpy też mocniej zaczynają rypać. Praktycznie 90% kodów i promek działa wyłącznie w dostawie, a przy odbiorze osobistym przestaje działać, bo knajpa przy odbiorze osobistym płaci o połowę niższą prowizję niż przy dostawie.

Dostawców też brakuje. Już bardzo dużo lokali zamówienia otrzymane przez ubera dostarcza cudzymi dostawcami innych firm.
@Rad-X: Wiesz jak jest jakaś impreza i jest kilka osób i w końcu coś ustaliście no to wtedy już ludzie często mówią a #!$%@? to już zamówię. Jakoś się kręci. Jak jesteś sam czy jako para to łatwiej zmienić kompletnie pomysł na żarcie.

Dlatego ja w sumie zamawiam obecnie chyba tylko przez pyszne gdzie wiem ile zabulę i mogę sobie posortować po cenach dostawy. Druga sprawa szukam tych lokali które znam