Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PiotrFr może po prostu jestem cywilizowanym człowiekiem, który jest przyzwyczajony, że naleje sobie paliwa i pójdzie zapłacić, a przy okazji sobie weźmie batonika albo picie xD tak samo z autostradami - w cywilizowanym kraju wjeżdżam i jadę praktycznie cały 120-130. We Francji nie dość, że opłaty są horendalne, to ograniczenia prędkości chyba małpa rzucająca kostką ustalała xD

Za każdym razem jak przekraczam granicę tego osranego kraju, to przestaje mi się chcieć żyć
@Im_from_alaska:

może po prostu jestem cywilizowanym człowiekiem, który jest przyzwyczajony, że naleje sobie paliwa i pójdzie zapłacić

Już zmieniasz narrację. A podobno taka nowoczesność jest.
Ja tam wolę sobie zapłacić przy dystrybutorze a nie stać w kolejce bo koleś bierze 5 hotdogów i zastanawia się z jakimi parówkami.
Co kto lubi

opłaty są horendalne

Podobne do A2 i mniejsze niż na A4 xD

ograniczenia prędkości chyba małpa rzucająca kostką ustalała

Na
@PiotrFr w Niemczech, Belgii, Holandii czy, bez kilku wyjątków, w Hiszpanii autostrady są za darmo. W Szwajcarii 40 CHF za roczna winietę. We Francji prawie stówa, żeby dostać się z metz w okolice perpignan/ montpelier. W jedną stronę xD

Na południe od lyonu jest ciagle 130-110-90 czasem nawet 70 xD
mi nic nie blokują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To akurat wina polskich banków, bo nie ogarniają przedpłatności na kartach


@PiotrFr: jak nie blokują? Najpierw blokują limit kwoty ustalonej przy dystrybutorze, a po zakończeniu tankowania zwracają niewykorzystaną kwotę. Jakby to mogło niby inaczej działać?
Inna sprawa, że za każdym razem jak byłem na samoobsługowej, środki miałem odblokowane po kilku minutach albo od razu.
No problem jest w tym, że nie mogę nalać tyle ile chce lub do pełna, tylko muszę kalkulować ile mi zostało w baku i ile muszę najpierw zapłacić, żeby nalać ile potrzebuję.


@Im_from_alaska: co za głupie #!$%@? XD ty korzystałeś kiedyś z tych stacji samoobsługowych w ogóle? Blokuje ci kwotę ale pobiera tylko tyle ile zatankujesz