Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PiotrFr

@Poludnik20: po prostu >90% jest samoobsługowych. Najpierw karta później lejesz. Nie wiem gdzie problem

@PiotrFr nie wydaje ci się, że jakby to była samoobsługowa stacja to by laska nie miała problemu? We Francji jak w stanach, kradną na potęgę to trzeba jakoś tym kradzieżom zapobiegać.
@PiotrFr No problem jest w tym, że nie mogę nalać tyle ile chce lub do pełna, tylko muszę kalkulować ile mi zostało w baku i ile muszę najpierw zapłacić, żeby nalać ile potrzebuję.


@Im_from_alaska:
W Włoszech na 90% stacji:
Podchodzisz do dystrybutora, wkładasz kartę i podajesz pin. Wyciągasz kartę. Tankujesz ile chcesz. Po tankowaniu ściąga kasę z konta i drukuje paragon/fakturę. Nie znam zasady działania, ale tak działa i jest to
@SzubiDubiDu: na Orlenie też tak powinni zrobić. Zdyscyplinować trochę dziadostwo. Nieraz przyjeźdząją zatankować za 2 dychy by tylko porozmawiać z ekspedientką. Hot doga kupi, trzy godziny siedzi. Bo w domu rodzinna dychota często koszmar. PiS mu babę wybrało, pismo przyszło z prokuratury by z jedną okolicznych zapłodnił w terminie 24 miesiecy od skończenia zawodowki. Inaczej do wojska. xD. Także tak jak z komórkami na kartę powinno być. Możesz zatankować za 5