Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GrafikaUltraHaDe: nie tankowałem i mam nadzieje, że nigdy nie będę musiał. Transport publiczny ewentualnie prywatny ale większy, gdzie ktoś to ogarnia w spsosób zautmoatyzowany za opłatą. Opłata jst podzielona na wielu, organizacja trochę zarabia, ja się cieszę, że jest serwi. Zajmować sobie głowę takimi bzdurami jak samochód w XXI wieku. No nie.
@NieBendePrasowac:

jak nie blokują? Najpierw blokują limit kwoty ustalonej przy dystrybutorze, a po zakończeniu tankowania zwracają niewykorzystaną kwotę. Jakby to mogło niby inaczej działać?

Przeczytaj na co odpowiadałem

blokują daną kwotę na początku, różnica w zablokowanej kwocie a zatankowanym paliwem wraca do dwóch dni na konto

A i tak nie blokują tylko wysyłają zapytanie do banku czy są takie środki.

votre carte bancaire fait l'objet d'une interrogation au Centre d'autorisation avant
@Im_from_alaska:

No to jak płacę za te darmowe autostrady w tych krajach? W paliwie, które jest tańsze niż we Francji? XD

Jesteś takim ingorantem czy braki podstawowej wiedzy? Piszesz że w Niemczech czy Szwajcarii są za darmo. Zapomniałeś o podatku drogowym który się tam płaci?
może po prostu jestem cywilizowanym człowiekiem, który jest przyzwyczajony, że naleje sobie paliwa i pójdzie zapłacić, a przy okazji sobie weźmie batonika albo picie xD


@Im_from_alaska: W USA jest odwrotnie. Znaczy płacisz z góry ale jest równie jak nie bardziej cywilizowanie bo sobie jeszcze pogadasz z ludźmi na luzaczku, zjesz na miejscu, puścisz lotka itd
@Poludnik20: kiedyś we Włoszech też się zaskoczyłam, jak to najpierw zapłacić. Jeszcze było obowiązujące minimum, które było więcej niż faktycznie chciałam wlać do baku, a różnica później do zwrotu. Ale chyba to była "tylko" blokada środków. I gnoje pre paid card nie chcieli! :d
@Im_from_alaska: co za głupie #!$%@? XD ty korzystałeś kiedyś z tych stacji samoobsługowych w ogóle? Blokuje ci kwotę ale pobiera tylko tyle ile zatankujesz


@a665321: Oczywiście że nie korzystał, inaczej nie kompromitowałby się pisaniem bzdur ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Im_from_alaska: są płatne, kiedy ostatni raz byłeś w Hiszpanii?


@Ghost2: Z jego wcześniejszych "komentarzy" jasno chyba wynika że nie ma pojęcia o czym pisze (
@panczekolady: jak sie tam wybiera czy chce sie zatankować za 50/100/150 euro to blokuje te kwotę ale potem reszta jest zwracana w zależności za ile zatankujesz, czasami od razu wraca a czasami po iluś minutach