Wpis z mikrobloga

@BeatboxRocker: Ha tfu na takie. W gimnazjum podobała mi się dziewczyna, ale potem nasze drogi się rozeszły. Okazało się, że po szkole pojechała na studia do Wawki (bo nigdzie indziej nie można przecież), tam poznała Mokebe. Mokebe jak to Mokebe zalał formę i #!$%@?ł. Ona studiów nie skończyła i wróciła na wiochę do rodziców ze swoją małą małpą. Do dzisiaj chłopa nie znalazła i bardzo mnie to raduje, że nie ma
@AlienFromWenus:

nie ma dobrych mężczyzn, większość to półgłówki i chamy, więc cała płeć musi ponosić konsekwencje złych poczynań pozostałych facetów.


Skoro już lecimy z prawdą, to sęk w tym, że większość nie musi i ci najbardziej tępi jakoś zawsze się potrafią wymigać od swoich genów pochodnych. Ci co zostają są zwyczajnie normalni i chcą dobrze ale system ich niszczy. Kolega adoptował dzieci matki polki a ta go zdradziła a potem zostawiła,
@Endrius: mnie brzydzi taka perfidność też niezależnie od płci. Po prostu wkoorwia mnie że jak się kobiety obraża to "wszystkie takie same" a jak facet jest zły to też wina kobiety, że takiego sobie wybrała. Skoro określenie p0lka pada na wszystkie kobiety, to dlaczego nie nazywać ujem wszystkich facetów? Bardziej po to by się zastanowić.
je jej wyjazdy, kupuje jej kwiatki, robi za kierowcę i odbiera ją z imprez na których potrafi się przylizać z innymi typami. Jeszcze chwali się w towarzystwie jak miała przygody z bolcowaniem a


@andbatros: kobiety to obrzydlistwo w dzisiejszych czasach nie bójmy sie o tym mówić.
@AlienFromWenus:

Skoro określenie p0lka pada na wszystkie kobiety, to dlaczego nie nazywać ujem wszystkich facetów?


O ile dobrze kojarzę ten mem, bo to słowo memem już jest, to chodzi raczej o osobę roszczeniową, kierującą się w życiu logiką kalego. Mi się podoba, że każdy może mówić/pisać co chce (no wiem, moderacja do końca nie pozwala), przynajmniej od razu widzę z kim mam do czynienia jak rzuca takimi tekstami :D
Tak czy