Wpis z mikrobloga

@BeatboxRocker: cóż, przynajmniej jest szczera, że "I am NOW good Christian girl" ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak bardziej poważnie to przynajmniej kocha swoje dziecko. Co by nie było nie ma nic gorszego od rodzica który nie kocha własnych dzieci, a i takie przypadki są na świecie.
  • Odpowiedz
  • 22
@andbatros: mam takiego dalszego kumpla który poznał samotną matkę na tinderze i wpadł z nią... (jej syn ma angielskie imię bo wpadka w UK)
Teraz jest tatusiem dla dwójki dzieci z tego związku + alimenty na dziecko z poprzedniego małżeństwa bo jak był poza Polską to żona mu się tu puściła...
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: Ja mam ciekawszy przypadek z życia. Znam typiarę co jest jest sama z dzieckiem bo trafiła na jakiegoś yebakę i ją zostawił z dzieckiem. Kręci się w okół niej taki orbiter który się w niej zakochał, ale ona nic do niego nie czuje.
Jednak nie przeszkadza jej to żeby korzystać z tego, że funduje jej wyjazdy, kupuje jej kwiatki, robi za kierowcę i odbiera ją z imprez na których potrafi
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: nie ma dobrych mężczyzn, większość to półgłówki i chamy, więc cała płeć musi ponosić konsekwencje złych poczynań pozostałych facetów.

Tak samo jak obrażane są wszystkie różowe z powodu jakichś "p0lek" tak samo wszyscy faceci z powodu badboi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: xDDDDD

Jeśli masz faceta który źle cię traktuje (wiem bo z rok temu się żaliłaś), to nie oceniaj całości na jego podstawie. Widzę że frustracja już tak cię męczy że zaczyna transformować się w lekki zamordyzm. Oj niefajnie.
  • Odpowiedz