Wpis z mikrobloga

@Matti28 To może dla oszczędności zakręćmy wodę i centralne w szkołach, bo kogo obchodzi że jesteś #!$%@? albo ci zimno. Podpaski w szkołach powinny być tak jak papier toaletowy, mydło, ciepła woda i ogrzewanie, żeby systenowo zapewnić jakieś minimum komfortu psychicznego do nauki na wypadel sytuacji kryzysowej. Tak jak szary papier starczy na kryzysowe sranie tak jakieś tanie podpaski powinny wystarczyć na kryzysowy okres, a może nie zachęcałyby do kradzieży.

A to
@ossadagowah a wiesz, że są różne rozmiary podpasek? Państwo ma zapewniać każdy rodzaj, aby ktoras nie była poszkodowana? Człowieku w szkołach brakuje innych podstawowych rzeczy, a podpaski to najmniejszy problem. Dodatkowo jeżeli "zdarzy" się sytuacja, że któraś jest przygłupia i zapomniała o okresie, albo jej na to nie stać to proszę udać się do pani Julki psycholog, która pomoże w takim kryzysie tak jak gnębionym chłopakom xD bez jaj, że w dzisiejszych
Dosłownie przed chwilą widziałem reklamę "apel o darmowe podpaski w każdej szkole". Może jeszcze darmowa antykoncepcja i aborcja na zamówienie pod chałupę?


@Matti28: a czemu nie? jak to ma komus komfort zycia poprawic to jak najbardziej TAK


żyjemy w batustanie
@liczy_no_ze_niby_nie No to daj mi co miesiąc 5000zł, a możesz być pewien, że to poprawi mój komfort życia.

@filip_z_konopielki pewnie jeszcze ci koper pod nosem nie wyrósł, ale dużo chłopaków musi się golić.

tak w ogóle nauczcie się jak działają podatki i #!$%@? socjalizm. Środki higieny, żeby nie #!$%@?ło wam spod skrzydła też musicie sobie kupić tak jak pastę do zębów. Jeżeli kogoś nie stać wydać raz w miesiącu 10zl i musi
@Utnapisztim2023 weź się człowieku lecz xD serio założenie lub kupno podpaski przez dzisiejsze julki jest takie trudne, a olejki do epapierosow jakoś są w stanie sobie ogarnąć? xD no #!$%@? codziennie widywałem w szkole dziewczęce zombie i pełno krwi na korytarzach xD to w latach 90 jak była bieda dziewczyny nie widziały jakoś problemu tylko teraz bialorycerze i #!$%@? socjalisci chcą wyciągnąć kasę od pracujących ludzi. moja córka też jakoś nie ma
@xfin jeszcze wam mało podatków i wałów? dobra niech mają darmowe gumy, tampony, podpaski i spodnie raz w roku, ale niech zrównają wiek emerytalny, do obowiązkowej służby wojskowej w razie wojny również będą powoływane kobiety, niech zaczną dźwigać w pracy tyle co facet lub po prostu obniżyć im wynagrodzenia i wprowadzić parytety do górnictwa, transportu i budowlanki,a nie tylko sektory kierownicze i IT. Moja córka I żona jakoś nie potrzebują pomocy państwa
Źródło:

> Według badań przeprowadzonych przez firmę P&G (Procter & Gamble Company), jedna na sześć uczennic opuściła kiedyś zajęcia w szkole z powodu braku dostępu do środków higienicznych.


@kiszczak: Zródło to wielka dupa, bo znów okaże się, ze badali a Afryce, ale pasuje im do wytworzenia biznesu. Kto jak nie firmy produkujace srodki higieniczne bedą beneficjentem całej akcji?
@przemyslaw-maczka: Temat dotyczy połowy uczniów. To chyba wystarcza, by zająć się problemem i zacząć o nim mówić? Przecież zajęcie się tą sprawą nie wyklucza zajmowania się inną.
Problem niedożywionych dzieci dotyczy zapewne jeszcze mniejszej liczby osób. Czy to powód by się nim nie zajmować?