Wpis z mikrobloga

@Matti28: powinno być też darmowe jedzenie w każdej ilości. Nikt nie zwraca uwagii na to że mężczyźni mają większą zapotrzebowanie kaloryczne od kobiet i jak dostają obiady nawet finansowane przez kogoś tam to powinni dostawać większą porcje.
  • Odpowiedz
@Matti28: darmowe podpaski w każdej szkole to sposób na poprawę wyników w nauce dziewczyn. W wielu rodzinach patologicznych nie kupuje się dziewczynkom podpasek i w trakcie okresu nie chodzą do szkoły.
  • Odpowiedz
@Matti28: no i prawidłowo. Jakieś podpaski, itp. powinny być tak samo jak papier w kiblu.

bekazlewactwa


U was to już wszystko jest beka z lewactwa, jak się wam coś nie podoba xd Mój ulubiony film nie dostał Oscara? Bekazlewactwa. W szkołach domagają się ciepłej wody? Bekazlewactwa. Deszcz pada? Bekazlewactwa.
  • Odpowiedz
W wielu rodzinach patologicznych nie kupuje się dziewczynkom podpasek i w trakcie okresu nie chodzą do szkoły.


@Majkel2008: zrodlo: dupa

darmowe podpaski w każdej szkole to sposób na poprawę wyników w nauce dziewczyn.

xD no tak wystarczy sie pojawiac i
  • Odpowiedz
@Matti28 Dla mnie z podpaskami nie jest zły pomysł. Tylko dla równowagi w przyrodzie dorzucił bym 15 minut przerwy dla chłopców w ciągu dnia aby mogli strzepać sobie kapucyna w szkole. Jeśli mi ktoś powie, że to nie to samo co okres to chyba nigdy z namiotem do tablicy nie szedł
  • Odpowiedz
@flumpy_bread
Źródło:

Według badań przeprowadzonych przez firmę P&G (Procter & Gamble Company), jedna na sześć uczennic opuściła kiedyś zajęcia w szkole z powodu braku dostępu do środków higienicznych.
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: mam nadzieje, ze do każdego publicznego kibla w każdej instytucji chodzisz z własnym papierem i mydłem, bo jeśli korzystasz z tego, który tam jest to już lewactwo alert!!!1! co trzeba mieć w głowie, żeby łączyć dostępność środków higienicznych z lewactwem. gdybys żył wtedy, kiedy wprowadzano kanalizację i bieżąca wodę tez pewnie byś był tym, który krzyczy, ze to diabelski wymysł xd przecież każdy mógł se w wiadrze z rzeki
  • Odpowiedz
W wielu rodzinach patologicznych nie kupuje się dziewczynkom podpasek i w trakcie okresu nie chodzą do szkoły.


@Majkel2008: tak samo jak wielu chłopców z rodzin patologicznych jest niedożywionych gdy ich ciała potrzebują większej energii przez co mają gorsze wyniki w nauce bo siedzą z burczącym brzuchem.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Badania przeprowadzone przez firmę produkujące podpaski, lobbująca za tym pomysłem o darmowych podpaskach bo będzie z tego czerpała milionowe zyski. To na pewno super poważne badania XD
Tak samo jak te badania co zleciła coca-cola i w nich była chyba 3 produktem nawadniającym lepiej niż woda mineralna XD
Zaraz po mleku, produktach nawadniających( np. stosowane przy biegunkach), sok i potem COCA-COLA xD
Sory ale w takie opłacone badania to
  • Odpowiedz
W wielu rodzinach patologicznych nie kupuje się dziewczynkom podpasek i w trakcie okresu nie chodzą do szkoły.


@Majkel2008: XD, w Warszawie już zrobili takie różowe skrzyneczki na podpaski, tampony i inne środki higieniczne dla dziewczyn z "patologicznej rodziny" i wiesz co? Gówno, nie zadziałało to. To nie jest jakieś #!$%@? średniowiecze, że 5-10 zł miesięcznie nie ma na podpaski czy tam inne tampony, już nie róbmy Bantustanu z Polski.
  • Odpowiedz
darmowa antykoncepcja i aborcja na zamówienie pod chałupę?


@Matti28: Trochę słabe porównanie, bo okres u kobiet jest zjawiskiem fizjologicznym na które nie mają wpływu.
To tak jakby nie było srajtaśmy w szkole. Niby można nosić swoją, ale powinna być darmowa i dostępna w kiblu prawda?
  • Odpowiedz