Wpis z mikrobloga

W wielu rodzinach patologicznych nie kupuje się dziewczynkom podpasek i w trakcie okresu nie chodzą do szkoły.


@Majkel2008: zrodlo: dupa

darmowe podpaski w każdej szkole to sposób na poprawę wyników w nauce dziewczyn.

xD no tak wystarczy sie pojawiac i to wszystko

W wielu rodzinach patologicznych nie kupuje się dziewczynkom podpasek i w trakcie okresu nie chodzą do szkoły.


@Majkel2008: zrodlo: dupa

@Tymajster: jedzenie jest duzo wazniejsza potrzeba zyciowa
@flumpy_bread: mam nadzieje, ze do każdego publicznego kibla w każdej instytucji chodzisz z własnym papierem i mydłem, bo jeśli korzystasz z tego, który tam jest to już lewactwo alert!!!1! co trzeba mieć w głowie, żeby łączyć dostępność środków higienicznych z lewactwem. gdybys żył wtedy, kiedy wprowadzano kanalizację i bieżąca wodę tez pewnie byś był tym, który krzyczy, ze to diabelski wymysł xd przecież każdy mógł se w wiadrze z rzeki przynieść,
@kiszczak: Badania przeprowadzone przez firmę produkujące podpaski, lobbująca za tym pomysłem o darmowych podpaskach bo będzie z tego czerpała milionowe zyski. To na pewno super poważne badania XD
Tak samo jak te badania co zleciła coca-cola i w nich była chyba 3 produktem nawadniającym lepiej niż woda mineralna XD
Zaraz po mleku, produktach nawadniających( np. stosowane przy biegunkach), sok i potem COCA-COLA xD
Sory ale w takie opłacone badania to nie
W wielu rodzinach patologicznych nie kupuje się dziewczynkom podpasek i w trakcie okresu nie chodzą do szkoły.


@Majkel2008: XD, w Warszawie już zrobili takie różowe skrzyneczki na podpaski, tampony i inne środki higieniczne dla dziewczyn z "patologicznej rodziny" i wiesz co? Gówno, nie zadziałało to. To nie jest jakieś #!$%@? średniowiecze, że 5-10 zł miesięcznie nie ma na podpaski czy tam inne tampony, już nie róbmy Bantustanu z Polski.