Wpis z mikrobloga

@caius_cosades najlepszy komentarz tutaj XD tylko szkoda, że większość tych osób, które tutaj hejtuja te wszystkie pomysły żyje zasada „NIECH KTOŚ”. Czyli po co samemu coś zacząć robić i działać (a jest wiele organizacji, które potrzebują wolontariuszy i zajmują się problemem niedożywienia wśród dzieci) to nie, lepiej narzekać, że ktoś chce zapewnić podpaski w szkole.

Nie wiem czy wiecie, ale w dużej części galerii handlowej, restauracji w damskich toaletach są podpaski. One
@Matti28: po pierwsze jak nie będziesz lobbował za swoim interesem to samo z nieba nie spadnie. to naturalne że jak jakaś grupa coś chce to o to walczy, czy to jest 13 pensja czy właśnie darmowe podpaski.
Przy czym mogą to być absurdalne cele albo rozsądne i akurat taka apteczka dla młodych dziewczyn w szkole to rozsądny postulat. Można się tylko domyślać jaki to stres jak się takiej przydarzy awaria i
@rosso_corsa powiedz inteligencie co jeszcze kobietom byś dal za darmo? Żyją dłużej i na emeryturę, na którą idą szybciej #!$%@?ą młodzi faceci w dodatku fizyczni, więc idźmy za ciosem i dajmy im gacie calvina kleina, bo czasami lubią popuścć. Zrobmy cos tez dla facetow i dajmy darmowe maszynki i pianki do golenia, bo nie wiem czy wiesz, ale tez nie kazdego chlopaka na to stac. Jak w tym kraju ma być lepiej
Tak samo jak chęć jedzenia. Czy będą darmowe posiłki w szkołach?


@przemyslaw-maczka: Już teraz obiady w szkołach są dofinansowywane. Docelowo powinny być darmowe.

Dostęp do edukacji powinien być równy dla wszystkich i bezpłatny. To dotyczy także kosztów "około edukacyjnych", czyli kosztów dojazdów do szkół, pomocy szkolnych, obiadów itp. Tylko w ten sposób można wyrwać dzieci z biedy i pomóc im zapewnić sobie lepszą przyszłość.
@filip_z_konopielki A co mnie interesuje czyjaś menstruacja? Tak samo je interesuje mój zarost, który rośnie jak #!$%@? i to, że muszę #!$%@?ć 5 lat dłużej na emeryturę, której i tak zapewne nie dożyje. Dajmy im jeszcze słodycze za darmo, bo podobno podczas okresu chce się słodkiego, a podpaski takie najlepsze, ze skrzydełkami, żeby Niemki nam zazdrościły xD A co, stać nas.