Wpis z mikrobloga

@Matti28: Widać mierzysz wszystko swoją miarą. Jedź i poszukaj 11, 12, 13 latki z torebkami Gucci na podkarpackiej wsi albo w domu dziecka prowadzonym przez siostry zakonne.

@SzybkiBLN: Napisałem o świadomości części rodziców pobierających 500+, nie wiem co jeszcze mogę zrobić żebyś zrozumiał. Może powinieneś iść na wolontariat i z pracownikiem socjalnym powizytować mieszkania i domy rodzin pobierających pomoc socjalną inną niż 500+ to by ci otworzyło oczy jak i
@Matti28 Niepotrzebnie w ogóle wiążesz temat podpasek z 500+, bo to że 500+ wspiera nieróbstwo i patologię i powinno zostać zlikwidowane albo zmienione na ulgę podatkową nie neguje problemów które powinny być przez to 500+ pokryte a nie są. Można być przeciwnikiem 500+ i zwolennikiem podpasek w szkołach, które są realną odpowiedzią na konkretne potrzeby a nie hajsem danym do #!$%@?.
Mówimy o dzieciach które mogą zapomnieć, dostać pierwszego okresu, wstydzić się
@Matti28: Niektórzy to widzę, że są mentalnym, socjalistycznym betonem najgorszego sortu. I akurat jak zwykle są na to składa, że są nimi wykopowe postępaki XD Jeśli ktoś chce tych zasranych podpasek w szkole to niech wyjdzie z inicjatywą, że się na to złożą i gitara, problem załatwiony. Ale nie bo to PAŃSTWO NIECH PŁACI, najlepiej zrobić ustawę o podpaskach w szkołach XD
@R420R Kto ma najwięcej do powiedzenia w zarządzaniu czyimiś pieniędzmi? Oczywiście lewak. Róbcie zbiórki z własnych pieniedzy na cudze dzieci za których rodzice i tak dostają dotacje, 500+, dodatki przy zwrocie podatku, itd. Moja córka nie ma z tym problemu tak jak 99% innych dzieci, dlatego nie trzeba sponsorować 100% dla jednego małego odsetka, którym może zająć się mops lub nawet glupi psycholog szkolny
@Matti28 Ale jakie różne rodzaje? Nie widzisz różnicy między ratunkiem na sytuację awaryjną a rozdawnictwem? Srałem w szkole nie raz i nie dwa i prawie zawsze był szary papier i tanie mydło, komfort zerowy ale sporo stresu i dyskomfortu może oszczędzić. Po to jest społeczeństwo żeby jakoś w podstawowym zakresie troszczyć się o obywateli. Z głodu nie da umrzeć, nocleg bezdomnym udostępni, wodę i papier da w kiblach publicznych, jak dobrze działa
@ossadagowah @ossadagowah A wiesz, że na nawet takie błahe sprawy to masa urzędników? Nie zdziwiłbym się, że będą zatwierdzać każdą podpaskę w ministerstwie zdrowia z certyfikowanym atestem szwagra posła z Pcimia górnego. To nie jest tak, że postawią sobie kontener z losowymi podpaskami i "bierzta" jak leci. I jeszcze raz się zapytam, dlaczego dla 1% nieogarniętych czy "biednych", którymi powinna zająć się opieka społeczna, mamy płacić i fundować darmowe podpaski? Okres to
@Majkel2008 źródło? Daj jakieś statystki typu "kiedykolwiek zdarzyło Ci się" xd
W wielu patologicznych rodzinach nie kupuje się też jedzenia ani ubrań, a jednak to nie szkoła zajmuje się dostarczaniem ich dzieciom i młodzieży.
Jak ktoś jest z rodziny, w której nie kupuje się podstawowych artykułów higienicznych, to powinna się nim zająć opieka społeczna.
Za te podpaski ktoś na koniec musi zapłacić, a już pomijam fakt, że w szkole to albo ktoś
@Matti28: ale obrzydliwy wpis, nieźle masz nasrane w głowie ziomeczku. Wyjdź z tej banki bo o ile nie brakuje kobiet którym się trochę pomyliło, to nie widzę problemów by podpaski były dostępne xD oczywiście prawak jest innego zdania bo Hur dur kobiety mają łatwiej (spoiler: wszyscy mają tak samo trudno w życiu xd)
@facebookzprzygody Zapraszam do fundowania podpasek z własnej kieszeni. Jak kretyni nie wiedzą co to podatki I jak zrobic z ceny 10zł paczki podpasek 150zl przy przetargach budżetowych to nie dziwne, że ten kraj stoi w ruinie, a jeszcze lewactwo bardziej chce go pogrzebać preferując rozdawnictwo nawet głupich podstawowych rzeczy z którymi nasze babki nie miały. aż takich problemów. Jeszcze wam nasrać do ryja niby "za darmo" to jeść będziecie jak za swoje