Wpis z mikrobloga

@Damianowski jw. zacznij od fbw, nie ciśnij do upadku na początku bo będzie cię boleć absolutnie wszystko i sprawdź sobie jak się wykonuje ćwiczenia na yt albo innych stronach. W razie co nie bój się zapytać o pomoc, największe kozaki są z reguły najbardziej pomocni jeśli potrzebujesz porady ;)
@Damianowski: osobiscie polecam appke na androida GymRun - to jest dziennik cwiczen, tam sobie wpisujesz plan cwiczen i odpalasz, robisz wg tego co sobie zapisales.

Kiedys koksy nosily papierowe dzienniczki, ale to jest przezytek. Z drugiej strony bez czegos takiego mozesz nie pamietac swojego planu (zwlascza jka masz tetno 180 po serii przysiadow). Zwlascza mozesz nie pamietac ile kg obciazenia robisz w danym cwiczeniu, plus nie widzisz bez tego progresu. Seriko
Każdego kolejnego tygodnia do swoich ćwiczeń, które wykonujesz dorzuć chociażby 2.5kg nakładu więcej niż w poprzednim tygodniu, tym sposobem skutecznie będziesz progresowac, a nie stać w miejscu

@PapaStajl: Zapomniałeś dodać, że dotyczy tylko ćwiczeń na bica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Damianowski Najważniejsze to mieć jakiś plan treningowy i przed pierwszym pójściem na siłkę obejrzeć każde ćwiczenie na YT. Ja jeszcze jak na siłce siedziałem na początku to oglądałem w trakcie treningu YT żeby starać się mieć jak najlepszą technikę. Trener personalny na parę pierwszych treningów to też dobry pomysł. Jak chcesz to mogę podesłać swój push/pull na pw, może podejdzie.
@FuriousViking: no ale co? nie ma w większości narracji jednostronnej?

Zresztą średnio mnie obchodzi cały ten medialny konflikt dopóki mi bomby na chatę nie spadają. Idź tam siedź na swoich ukrainskich tagach i tam cmokajcie sie wspólnie xD
#!$%@?, tag siłownia a ten z wojną mi wyjeżdża. Masz ewidentnie coś z banią.
Też idę dzisiaj do Magica, daj znać o której idziesz, to może piwko wypijemy po treningu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darakan: po 12 byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale będę chodził raczej o wiele wcześniej