Wpis z mikrobloga

https://www.olx.pl/d/oferta/kapsuly-mieszkalne-na-wynajem-w-centrum-wroclawia-CID3-IDU3rv1.html?

Nowoczesne kapsuły mieszkalne na wynajem! Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone kapsuły mieszkalne o powierzchni 3 metrów kwadratowych. W kapsule znajduje się komfortowe łóżko, biurko do pracy oraz krzesło. Kapsuła jest wentylowana, posiada sterowane oświetlenie, gniazdka elektryczne oraz bezpłatne wi-fi. Kapsuła posiada bardzo dobre parametry dźwiękowe. Dostęp do kapsuł odbywa się z poziomu aplikacji. Oferujemy elastyczny najem, bez jakichkolwiek długoterminowych zobowiązań. Możliwe pakiety od tygodniowych do kilkumiesięcznych - w zależności od potrzeb! Posiadamy ograniczoną liczbę kapsuł na wynajem w pierwszej turze. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy.

#wroclaw #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci #patodeweloperka #wynajem
  • 21
@Deykun: Nie wiem, ja tylko przeglądałem kategorię nieruchomości na wynajem we Wrocławiu. Może rzeczywiście zbyt poważnie do tego podchodzę.

Tylko że za paczkomat to ja bym nie zapłacić 1500 miesięcznie. Prędzej bym #!$%@?ł spać na dworzec, gdyby mnie sytuacja zmuszała :P
Spoko, do jakiegoś hostelu, może to się jeszcze nadaję, albo na statek dla załogi (chociaż też #!$%@?), ale to nie powinno kosztować 115 za dobę chyba.

Chodzi o to, że to jest wystawione w kategorii nieruchomości. Z tego mam bekę.

Chociaż kto wie, może za 2-3 lata będą nas przekonywać że to nowy trend na rynku i deweloperzy po prostu kupią kapsuły i postawią jedną na drugiej
@elsajko:

ale to jest unikanie określenia tego jako kawalerki na wynajem

Literalnie dali w szczegółach "Liczba pokoi: kawalerka" (xd), więc nie wiem jakie unikanie. Ogłoszenie jest mega #!$%@? napisane, ale dla mnie oczywisty cel wynajem krótko terminowy w centrum Wrocławia nawet jak taką skrytkę wynajmiesz na miesiąc to możesz mieć pracownika który w niej jest 5 dni w tygodniu na spanie na wyjeździe i zjeżdżać na weekend.

Ciężko się #!$%@?ć do
@Deykun: Pewnie jest tak jak piszesz, ale czy to nie jeste patologia, żeby mieszkać w takim gównie 5dni w tyg? Czy pracownik na etacie nie zasługuję na więcej ? Rozumiem, że teraz pokój 14m2 za 1600 to luksus? Bo janusz może do tego pokoju wstawić ze 4 kapsuły, żebyś miał współlokatorów do towarzystwa ?

Jaki tag powinien być odpowiedni ?
@piwo_i_grill:
Ja się tylko tych mieszkaniowych doczepiłem, reszta była spoko, #januszebiznesu idealnie pasuje. A przeczulony jestem, bo dla wykopków literalnie wszystko to #patodeweloperka i ja nie wiem, wykopki żyją z rodzicami w piwnicy albo w alternatywnej linii czasowej, bo "nie będą kupować" w takich cenach (dx).

Rozumiem, że teraz pokój 14m2 za 1600 to luksus?

No w ogłoszeniu jest tygodnie-kilka miesięcy bez umowy długoterminowej, więc jednak to jest hostelowo/pracowniczo, a nie