Wpis z mikrobloga

@kochamcovid jakim pełnym wsparciem?

ile żołnierzy NATO na Ukrainie?

ile lotniskowców?

ile nowoczesnych czołgów?

ile f16, f22, f35 i innych myśliwców?

jak to jest że odrobina starego sprzętu i dane wywiadowcze sprawiły że druga armia świata nie może zdobyć prawie najbiedniejszego kraju Europy a ponad pół roku zdobywa miasto wielkości Konina czytam Sosnowca?
@KakaowyTaboret: Pełnym biorąc pod uwagę możliwości co NATO może dla Ukrainy (która nie jest członkiem NATO), chyba tylko wykopki liczyły na możliwość wysłania przez NATO swoich ludzi lub w ogóle czegokolwiek ponad to, co jest.
jak to jest że odrobina starego sprzętu i dane wywiadowcze sprawiły że druga armia świata nie może zdobyć prawie najbiedniejszego kraju Europy a ponad pół roku zdobywa miasto wielkości Konina czytam Sosnowca?


@KakaowyTaboret: Fajna ta propaganda taka nie za mądra. Ukraina dostała odrobinę potencjału NATO xD. A potem się okazuje że ta odrobina to 40% potencjału lądowych sił zbrojnych RP. USA wysłało ponad 5 letnią produkcje pocisków 155mm, javelinów jak i
powyżej pytałem ile natowskich myśliwców bierze udział? jaki procent sil pancernych? jaki procent floty? ile systemów dalekiego zasięgu? xddd


@KakaowyTaboret: NATO nie ma ANI jednego samolotu bojowego, czołgu czy wyrzutni. Więc sumowanie sprzętu 31 państw to zwykły idiotyzm. Bo nijak to się ma do ewentualnej konfrontacji. W 1939 potencjał Polski,Francji i UK był większy niż Niemiecki. A mimo tego już 12 września UK i Francja złamały ustalenia sojuszu wojskowego z Polską
widzę równia pochyła u towarzysza. Teraz już "NATO nam nie pomoże" jest grane.


@missioncritical: xD. Spadaj ośle. O artykule 5 nawet amerykańscy politycy się wypowiadali że nie wiadomo właściwie jak to zadziała. I nie jest to wiążące prawnie. Pisząc że NATO nam pomoże masz na to takie same dowody jak ci piszący że nie pomoże. Sama sprawa Ukrainy pokazuje jak diametralnie inne podejście do Rosji jest w NATO zależnie od państwa.
Nikt za nas walczyć nie będzie. Już widzę jak Hiszpan,Włoch i Portugalczyk pakują plecaki żeby ginąć za Białystok. xDDD


@Koniasz: na Ukrainę jeżdżą jako ochotnicy, ale do Polski z rozkazu nie pojadą xD
na Ukrainę jeżdżą jako ochotnicy, ale do Polski z rozkazu nie pojadą xD


@malinq: Ale fikołek xD. Ilu tych zagranicznych ochotników jest na Ukrainie ? I kto manipulancie powiedział że z rozkazu nie pojadą. Ja twierdze że po prostu takiego rozkazu może nie być xD
wg twoich źródeł to całe dywizje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Magnolia-Fan: To podaj to moje źródło albo zamilknij manipulancie. Pokaż mi chociaż jeden mój komentarz w którym powołałem się na dane z Rosji.