Wpis z mikrobloga

Bo ludziom z miast łatwo się gada na temat rolnictwa i rolników. Tak damo zawsze mam bekę z tych co twierdzą ze rolnicy tak chętnie na pisiorow głosują a prawda jest taka, ze ta statystyka bierze pod uwagę kazdego, kto ma ponad 1ha gruntu rolnego. Ile takich gruntów rolnicy maja w dzierżawie od ludzi z miast co chcą być po prostu na krusie to mądrzejsza nie wspominać. I taki głosujący na PiS
Tak damo zawsze mam bekę z tych co twierdzą ze rolnicy tak chętnie na pisiorow głosują a prawda jest taka, ze ta statystyka bierze pod uwagę kazdego, kto ma ponad 1ha gruntu rolnego. Ile takich gruntów rolnicy maja w dzierżawie od ludzi z miast co chcą być po prostu na krusie to mądrzejsza nie wspominać. I taki głosujący na PiS miastowy zostanie podpięty pod rolników


@Magowie0gniaEnjoyer: statystyka exit poll bierze pod
mentari - > Tak damo zawsze mam bekę z tych co twierdzą ze rolnicy tak chętnie na pis...

źródło: 201810116497

Pobierz
Jak można być tak cynicznym by twierdzić że to polski rolnik jest winny temu, że Ukraińcy fałszowali dokumentację przewozową i wwozili zboże nie spełniające żadnych standardów bezpieczeństwa na obszar Unii Europejskiej.


@kiera1: Chyba nie znasz historii, bo fałszowali dokumentacje firmy powiązane z PiS, POLSKIE firmy i jeszcze PISowski minister mówił rolnikom, żeby nie sprzedawali bo będzie drożej.
Ukraińcy fałszowali dokumentację przewozową i wwozili zboże nie spełniające żadnych standardów bezpieczeństwa na obszar Unii Europejskiej.


@kiera1: Ponawiam pytanie. Czy przedstawisz linki potwierdzjaace to czy świadomie to wymysłiłes?
@szurszur: Nic nie wymyśliłem, bo to powszechna praktyka stosowana przez polskich i ukraińskich kierowców. I dotyczy to nie tylko zboża, ale różnych towarów.

Na przejściu granicznym okazuje się prawdziwe dokumenty, a sfałszowane otrzymuje odbiorca (często na jego życzenie). Takie coś jest trudne do wykrycia.

Niby się wszystko zgadza bo wjeżdża zboże techniczne, a co się z tym później dzieje to nikogo nie obchodzi.