Wpis z mikrobloga

@cyborg: kolego jeśli lubisz takie klimaty to niedługo będzie rajd po wszystkich stanicach i do zdobycia są pamiątkowe medale. Więcej info na stronie UM Kalety
@tofian bo są za darmo? Znałem przypadku ludzi którzy zamiast kupić jednorazowe woreczki za 5zl/50szt ile ich tam jest, to podczas zakupów pakowali np. pieczywo trzy razy, albo brali więcej jednorazówek na owocach/warzywach i dawali na spód koszyku. Co ciekawe takie osoby są dumne z siebie jak są zaradne i jak oszukały system. ¯_(ツ)_/¯
  • 0
@WafleMichaua: Nie strasz, bo teraz jak pojadę bez dętki to pewnie to samo mnie spotka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale jak ostatnio rozciąłem na szkle to zestaw naprawczy dał radę i ciśnienie teraz trzyma idealnie, dziennie sprawdzałem.
@cyborg: Kradzieże to jeszcze nic. W miejscowości Zielonka która jest na skraju puszczy jakiś debil zrobił otwór w rurce od pompki.

Chciałem dopompować opony a skończyło się na dzwonieniu po pomoc...
@twardy_kij: ja jeszcze rozumiem jak ktoś #!$%@? śmietnik przewróci w ramach "dobrej zabawy" albo zostawi butelke po piwie w lesie, ale #!$%@? nigdy nie zrozumiem logiki ludzi którzy rozkradają publiczne, wspólne dobra, jak takie stacje serwisowe albo ludzi którzy #!$%@? wywożą całymi worami śmieci do lasu - powinno się ich wykluczyć ze społeczeństwa - a takim się daje jedynie zasiłki i dotacje.