Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? akcja.
Wbijam na teamsy na rozmowę a tam chłop przebrany za babę.
Szukam jego CV w mailach, otwieram i widzę Magda XXXXX (she/her). Patrzę jeszcze raz w kamerę a tam co najwyżej umalowany chłop.
Wiedzą to gość nie grzeszył także podziękowałem i elo ale co to anime wam narobiło w głowach to ja nie wiem. Byście się lepiej nauczyli jak działa wielowątkowość bo chodząc w podkolanówkach to dobrobytu nie zbudujecie
#programowanie #programista15k #pracait #transseksualizm #lgbt
  • 16
@Romska_Palo_Ul_Laputa: @markhausen zacieram ręce co się będzie działo za 5 lat, jak roczniki ~2005 będą szukały roboty.
To była moja pierwsza taka przygoda więc zdzikłem na starcie.
Jeszcze jakby typ ogarniał to luz i tak pracuje zdalnie więc bym nie musiał go oglądać. Ale jak wejdą na rynek inne nieogarnietę nieheteronormatywne osobniki to może być wesoło ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie dobrze, ja inwestowałem w język
@ChlopakNaMedal: niestety ale poprawnosc polityczna i pozytywna dyskryminacja idzie w ta strone, ze niedlugo taki chlop jak ty ktory zainwestowal w nauke umiejetnosci bedzie musial sobie dopisywac zaimki albo robic inne cyrki zeby w ogole prace dostac. U mnie w firmie rozpetala sie afera, bo firma dumnie glosila wszedzie ze w ramach ''rownouprawnienia'' beda dazyc do zrownania poziomu procentowego pracownikow na wyzszych szczeblach jesli chodzi o plec. Zapytalam wiec co sie
Szukam jego CV w mailach, otwieram i widzę Magda XXXXX (she/her).


@ChlopakNaMedal: xD A tym chłopem przebranym za babę był Albert Einstein.
Dowód na to, że nie brałeś udziału w ani jednej rekrutacji jako rekrutujący skoro nawet CV nie potrafisz sobie przygotować z kimś z kim będziesz rozmawiać

Śmiech na sali, żeby jakiś łeb, który nawet nie wie jak kandydat ma na imię czy jakie ma doświadczenie prowadził rekrutacje, żadna poważna
@ChlopakNaMedal: ja miałem w robocie rozmowę na teamsach z analitykiem z Barclays (brytyjczyk), facet miał z 60 lat, nazywał się John, nie był żadnym transem, miał brodę i był po prostu zwyklym kolesiem ale zawsze miał w sygnaturce pogrubione "He/Him" - to tak jakbyś miał wątpliwości jakiej płci może być #!$%@? ktoś o imieniu John. Tu w Niemczech cały nasz dział miał z tego ubaw, ale w UK pewnie nikt nie
@ChlopakNaMedal
około lutego 2020 roku miałem sytuację, że na CV był Feliks (na zdjęciu miał brodę w tym CV), a na rozmowę przyszedł chłop ubrany w spódnicę i się przedstawia, że jest Felicja. :|

@niochland: przeciez osoby z teamu tez czasem wpadaja na rekrutacje. Mnie sie kmenago pyta czy nie wejde na 10 min pogadac na temat zwiazany z xyz i tez nie wiedzialem do kogo. Ofc przedstawili mi kandydata ale nie musialem jego cv czytac