Wpis z mikrobloga

Jest jakiś patent by ogarnąć tanio duży limit internetu mobilnego w roamingu UE? Potrzebowałbym 20-30 GB do wykorzystania w Portugalii przez 3 tygodnie, główną kartę mam w #orange na kartę gdzie jest około 6 zł/GB wykupując pakiety internetowe. Da się gdzieś taniej, np. z jakimś pakietem na start? Mam telefon w konfiguracji SIM+eSIM, sprawdzałem już oferty wirtualnych operatorów eSIM ale wychodzi bardzo podobnie.

#internetmobilny #roaming #esim
  • 12
@jan-kowalski-507464: na wykop dziennie odwiedza 130k ludzi, z czego mirko pewnie max polowa.

1% z tych ludzi w ogole w zyciu byla w portugalii. Pewnie 10-20% dzieci i geniuszy nie wie gdzie ona lezy na mapie.

Jezeli myslisz, ze znajdziesz tu odpowiedz to zagraj w lotto. Dam Ci plusika na odwage i podbije watek tym wysrywem - moze ktos sie trafi.,
@programista15cm: Nawet według tych liczb: 130k na wykopie, mirko 65k, z tego 650 było w Portugalii, niech z tego 100 zobaczy tego posta. Szanse że jedna osoba na 100 zna jakiś mało popularny sposób na tani Internet są całkiem spore, a w rzeczywistości jeszcze większe biorąc pod uwagę że w większości wypadków oferty na roaming UE są takie same niezależnie od kraju.
@jan-kowalski-507464: Ta strona ma wszystkie oferty z prepaidami w Portugalii: https://prepaid-data-sim-card.fandom.com/wiki/Portugal

Ewentualnie skoro masz główny numer w Orange na kartę to jeśli potrzebujesz też rozmów i SMS to możesz cały rok "abonamentu" opłacić z góry za 365 zł (jeśli korzystasz z pakietu rozmowy + smsy + dane to się bardziej opłaca niż przedłużanie co miesiąc) i dostaniesz 60gb w UE do wykorzystania od razu i 2tb w Polsce.