Wpis z mikrobloga

Ale co to ma obchodzić kacapiska takie jak @RazumichinZiK @EarpMIToR @zenek-stefan1 @Aquamen @niezdiagnozowany @Nateusz1 @huncwot_ @OHV1234 czy inne formy zdrajców, podludzi? Ważny jest wołyń. Trzeba mówić o tym codziennie. Trzeba również kłamać, że Ukraińcy doją Polskę. Co z tego że pracują i płacą podatki tak jak Polacy? Nie ważne. Trzeba bredzić o ukraińskiej "propagandzie". Tak jakby ta "propaganda" miała negatywny wpływ na Polskę i Polaków.
Wyżej wymienione jednostki tak samo by skrzeczały
@jankes83: gdzie ja niby bezdenny dzbanie codziennie gadam o Wołyniu..??
tu się śmieje z takich odklejenców jak ty:
https://wykop.pl/wpis/70952405/w-zyciu-jest-pewna-smierc-podatki-i-to-ze-na-tagu-
co do Katynia, którego tak bardzo lubicie używać, jako potężny kontrargument @Jariii
Rosja w swojej współczesnej historii, miała rozdział, gdzie miała odwagę (w przeciwieństwie do Ukrainy) przyznać się do tej zbrodni.
@Jariii: Tak bo neuropka interesuje martyrologia narodu polskiego i jego historia xD Wielcy patryjoci którzy na każdym kroku plują na Polskę i mizdrzą się do Niemiec, nagle szukają na wykopie ruskich onuc które mogły by zaszkodzić interesie Polski xDDD A prawda jest taka że każdy lewak to podwójna onuca bo liże Niemom, a jak wiadomo Niemcy liża ruskim, więc ruskie onuce to wy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jankes83:

Pół wykopu się z ciebie śmieje


3/4 bo zostały tu praktycznie same neuropki. Wrzucasz też na potwierdzenie post gdzie jest 147 plusów. I tak beka z ludzi którzy biją kacapka przez internet a jak przychodzi co do czego to boją się 3 dni biegania po poligonie

Patryjioci xDDDD
@jankes83:

co, poszedłeś pobiegać na poligonie tak jak się deklarowałes? XDDD


Oczywiście a ty? Regularnie chodzę też na strzelnice. A ty co robisz żeby podnieść poziom bezpieczeństwa naszego kraju neuropku? Tylko wpisy na wykopie? No tak myślałem właśnie...
@jankes83: za Katyń to chociaż Jelcyn przeprosił i jest pomnik i cmentarz a na ukraine krzyże zbite z brzózek w szczerym polu i parszywe pieski u władzy na ukraine do niedawna machały szabelką na Polske jak wspomniała o ekshumacji,taka to różnica
@jankes83: no dyskutuj ze mną czemu nie dyskutujesz kacapku? Chcesz robić sobie żarty z obronności naszego kraju no dawaj piśmiejemy się. Niech się z ciebie wyleje ta lewizna do końca.
@jankes83:

byłeś na poligonie


Oczywiście, że byłem i to nie raz.

A ty co robisz żeby wiedzieć jak obronić się przed atakiem na nasz kraj? Posty w internecie? Wykop pl bojówka neuropa? Szukanie kacapków o 23:00 w internecie? Postowanie o Katyniu?

Wybacz jesteś żałosny. Ile masz lat 15?
@Aquamen: Fajna ta twoja pamięć historyczna. Taka pro rosyjska. Podoba mi się to ze ty i twoi kamraci nawet nie udajecie ze obchodzi was Katyń.
@Aquamen: Zrób jeszcze jeden. Skoro 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu wrzucasz setki wpisów, to zrob wpis o czymś pożytecznym. Chyba ze oficer prowadzący nie pozwala.