Wpis z mikrobloga

@11262: nie wiem, co lubią Ukraińcy, ale jaranie się onuc bachmutem to jak jaranie się, że po miesiącach walk pada Radomsko, gdy Warszawa miała paść w 3 dni. Ruscy się uparli na tę wiochę, bo to symbol, że jakiś sukces mogą jeszcze odnieść. Nic to, że tyle ich tam już zmieliło, że nijak tego nie będą w stanie wykorzystać. O ile w ogóle są w stanie go zdobyć, bo już pada
@Kotlet_z_Chabowy: Bachmut to jest przede wszystkim ważny dla Rosji. Desperacko potrzebują najmniejszego zwycięstwa, by przekonać społeczeństwo, że są nadal potężni.

Już sam ten fakt plus to, że 8 miesięcy ten rejon szturmują, w tym 3 miesiące niby pada jest po prostu kompromitacją Rosji jako wannabe mocarstwa.
@SmartCheetah: przeważnie ginie więcej atakujących, więc pewnie i tak było w tym wypadku. Tyle że ruskie mają za nic życie swoich obywateli i im nie zależy na tym byle zdobyć teren. A Ukraińcom chyba zależy na życiu swoich obywateli. No i ruskie mają w zapasie jeszcze jakieś 145mln obywateli. A Ukrainą chyba trochę mniej, prawda?
@11262: ok, dziękuję za odpowiedź, smacznej porannej kawusi :)

Ps - tak, Rosjanie z pewnością są w stanie zmobilizować, uzbroić i wyszkolić miliony żołnierzy, już zaraz, już za chwilę. Ale najpierw jeszcze wypuszczą ten legendarny drugi rzut.

Litości...
@SmartCheetah: jeśli będzie taka potrzeba to pewnie tak zrobią. Póki co to Ukraina cały czas traci swoje terytorium a nie zyskuje. A ja nadal czekam na tą wielką ofensywę, pewnie się zacznie zaraz po tym jak Ruskim się kończą czołgi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ruscy chcieli zdobyc cala Ukrainę, a tutaj ciesza sie, ze zdobycia wybiegu dla psów pod bachmutem.
Tak sie tworzy propagande wielkiego zwyciestwa.
@11262: potrzeba już jest, skoro miesiącami muszą szturmować takie wioski jak Bachmut bez gwarancji powodzenia. I nie, nie są w stanie zmobilizować tylu ludzi z wielu dość oczywistych powodów. Każdy kto myśli, że Ruscy mają zdolność powołać pod broń miliony żołnierzy w razie potrzeby albo myślą życzeniowo :) albo niezbyt lotnie łączą fakty, wystarczy obserwacja przebiegu tej wojny.
@Corona-Regni-Poloniae: Ja nie mam za co walczyć, bo jestem Polakiem, żyjącym w Polsce. Więc czy ten Bachmut bedzie ruski czy ukraiński to mi powiewa. Ale rozumiem twoje zacietrzewienie i złość, nieciekawe macie nastroje w Kijowie, po tym jak Żeleński ogłosił, że Bachmut to dla niego bardzo ważne miasto i je tracicie dzień po dniu na rzecz Rosjan. Mimo wszystko życzę wam sukcesów w Bachmucie.
ja #!$%@? a ci dalej swoje xD właśnie dlatego uważam, że czerpanie wiedzy z wykopu to wpadnanie w komfortową bańkę info, tak samo kacapskiej jak i Ukraińskiej propagandy


@murdoc: O czym tu piszesz? Do mnie takie bzdurne zarzuty? Wielokrotnie krytykowałm przesadnie optymistyczna narracje wykopków po tym pewna czesc ludzi mnie dodawała na czarną i wyzywała od ruskich troli, wiec to co napisałeś brzmi niedorzecznie.
W niczym to nie zmienia tego, że
@SmartCheetah: Nie wiem gdzie widzisz u mnie radość, ale radości na pewno nie ma na waszych twarzach w Kijowie, nawet jeśli będą zdobywać to miasto kolejny rok, podczas którego zginą dziesiątki tysięcy Ukraińskich i Rosyjskich żołnierzy, ale je zdobędą to bedzie to porażka czy sukces Ukraińców. Jeśli wojna i wyniszczanie Ukrainy bedzie trwała kolejne 10 lat to bedzie to wasz sukces czy porażka? Pozdrawiam i mądrości życzę.
@szurszur: @blah1blah2 ale to nie tak jak myślisz!() my wcale nie mówiliśmy że kończy im się sprzęt bo w takim razie byśmy wtedy nie mieli racji! Teraz trochę powyjasniamy i tak wyjdzie na nasze a każdego kto mówi że nie mieliśmy racji nazwiemy onucą!
Hahhahahh
Beka z was przegrywy
Gospodarka Rosji upadnie w grudniu 2022 NA 1000000% !!!11
@Nerlo_ajcats: Kolejny, który pisze bzdury. Nigdy nie pisałem o konczacym się Rosji sprzecie. Jeżeli już to przeciwnie. To samo tyczy upadku gospodarki Rosji. Dlatego wskaż gdzie napisałem coś do czego ma niby psaować Twój zmanipulowany wpis?
Nigdy nie widziałem też aby ktokolwiek twierdził, że Rosji po kilku dniach kończy się sprzet. Chyba, że ktoś nie zrozumiał niusów w których była mowa o tym, że grupom szturmowym wydano jedzenie na 3 dni
@blah1blah2: przecież nadal mają połowe tego sprzetu co mieli do wojny przygotowanego plus rezerwy sądze że to jednak zbyt mała ilość żołnierza była największym problemem ruskich
@11262: no bo się skończyło xd

Wyszkolone wojsko nawozi czarnoziemy, a nowo budowany sprzęt nie dysponuje już zaawansowanymi częściami, do których nie mają technologii :p

Co z resztą widać na polu bitwy, gdzie spadła znacząco intensywność działań xd

Przesłpałes ostatnie pół roku? Xd
@Ulfric_Stormcloak: Faktycznie Rosja już przegrała tą wojnę, a to że z dnia na dzień zyskuje nowe tereny Ukrainy to tylko ruska propaganda. Wojna się skończyła, na Ukrainie panuje dobrobyt i pokój. Bachmut obroniony, Krym odbity. Ale ja jestem głupi, że uwierzyłem w ruską propagandę, wybaczcie trolle z Kijowa. Wesołego Alleluja!