Wpis z mikrobloga

@tesknilam_: W sensie, coś w tym jest, że ludzie, którzy mają wątpliwą przeszłość, czy są z nizin społecznych, wyglądają dosyć specyficznie, aczkolwiek ja w żaden sposób nie kategoryzuję w ten sposób osób. Poznałem w życiu wiele typów, co wyglądali jak patologiczne sebixy spod bloku, czy jakichś gości z więzienną przeszłością i z niektórymi rozmawiało mi się lepiej, niż z przeciętnie wyglądającymi osobami. Dlatego, ja w miarę możliwości nie oceniam książki po
Wy tez potraficie po twarzy poznać, ze ktoś pochodzi z tzw nizin społecznych?


@tesknilam_: Kiedyś myślałem, że jestem uprzedzony, ale tak jest i moje predykcje zawsze się sprawdzają.
Jakieś dziwne połączenie FASu na mordzie i takiego wzroku nieskalanego myślą.

Nie mówię, że każdy brzydki jest głupi, a każdy ładny jest inteligentny. Wręcz przeciwnie, są patusy-przystojniaki, a są inteligenci-brzydale. Ale to wszystko jakoś dziwnie z mordy widać kiedy widać, że ktoś jest
niochland - >Wy tez potraficie po twarzy poznać, ze ktoś pochodzi z tzw nizin społecz...

źródło: 40365417_240946179948699_3840183169055719424_n.jpg.69245579cfc720c8f63cff2b1830cf05

Pobierz
@maybenot33: Jak możesz zauważyć, nigdzie nie napisałem, że nie zaliczam siebie do patusów, więc tak właściwie nie możesz mieć w tej kwestii nic do zarzucenia, aczkolwiek idąc Twoim tokiem rozumowania: nawiązanie dialogu z kryminalistą = reprezentowanie patologii. To jest myślenie pozbawione jakiejkolwiek logiki. Jednak ja nie jestem tutaj od tego, aby próbować zmienić jakąś opinię randomowej osoby, gdyż każdy ma prawo sam wyznaczyć sobie granice, co jest dla niego charakterystyczne dla