Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Zbyt często się tutaj nie udzielam, ale muszę się zwrócić do was z prośbą o wsparcie. Na zachętę, robię #rozdajo na #pysznepl do 50zł albo grę na #steam jako steam gift do 100 złotych!

Otóż, mojej dziewczynie trzy dni temu na wsi zaginął kot. Nie było go dwa dni, po których wrócił z uszkodzoną łapką. Po zawiezieniu do weterynarza, okazało się, że ma on złamanie zamknięte, wieloodłamkowe. No i teraz stoi stoi przed ciężką decyzją. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Albo zostawi kota tak jak jest i pozwoli łapie zrosnąć się samej (co może mieć później konsekwencje zdrowotne + bycie kaleką do końca życia) albo wysłać go na operację. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Problem polega na tym, że operacja jest droga. Nagle została postawiona przed kosztem zapłacenia 2000 złotych, żeby spróbować zawalczyć o jego zdrowie. Niestety, taka ilość gotówki do przeznaczenia na zwierzaka przerasta jej zasoby pieniężne, więc próbuje swoich sił na zrzutce. A jeszcze, żeby nie było łatwo - ma na to czas do wtorku (11.04.2023).

Bardzo proszę o plusowanie wpisów, ponieważ to wśród plusujących będę losował jednego użytkownika (W jaki sposób, to jeszcze zobaczę - czy działa jakiś skrypt mikrorandom lub podobny?).
Zależy mi na tym, żeby pieniądze na tą operację się zebrały, dlatego #steam gift będzie dla osoby która wpłaci 10zł lub więcej a kod na #pysznepl dla osoby która wpłaci 5zł lub więcej. Do wylosowanej osoby zgłoszę się na priv, poproszę o screena wpłaty i dogadamy się którą nagrodę będzie chciała otrzymać. Losowanie zrobię w poniedziałek 10.04, około godziny 20:00

Tutaj wysyłam link do zrzutki - LINK

Zamieszczam fotę tego upierdliwca który poluje na moje stopy wystające spod kołdry lub biega mi po brzuchu gdy u niej przebywam. I mimo, że mam ochotę wtedy go udusić, chciałbym jednak, żeby mógł dalej denerwować mnie w środku nocy ʕʔ

Dla atencji: #zwierzaczki #koty #pokazkota
H.....y - Mirki i Mirabelki. Zbyt często się tutaj nie udzielam, ale muszę się zwróci...

źródło: Discord_ZuQWo9zgF7

Pobierz
  • 33
Nie to żebym był nieczuły jakiś, sam mam psa, ale czegoś nie rozumiem.
Kot jest Twojej dziewuchy, a Ty robisz rozdajo w zamian za wpłatę na zrzutkę zamiast po prostu zrzucić się z nią i na pół ponieść koszty albo nawet poprosić kogoś z rodziny o pomoc albo nawet pożyczkę. Każdemu się coś w życiu pieprzy i widzę tendencja jest wzrostowa żeby tylko łapkę wyciągać po cudze do obcych. Czy oby na
@majkelito-_-: Ja natomiast nie rozumiem czemu próbujesz rozdzielać moje pieniądze i podejmować decyzje za nią. Ja nikomu nic nie każę, nikomu kasy nie zabieram, niczyimi pieniędzmi nie zarządzam. Na szczęście na tym mogę skończyć, bo wcale nie muszę oznajmiać całemu światu wszystkich szczegółów, które doprowadziły do takiej decyzji a nie innej.
@romek898: Jak ktoś naciąga na wnuczka to też mam się nie przejmować, bo to nie moja babcia? 1000zł na łebka to grosze. Mam uwierzyć, że 2 osoby nie potrafią tyle ogarnąć same albo chociaż po rodzinie i znajomych? Jak nie stać to pożyczyć i potem odpracować. Zresztą tyle to w dowolnej robocie dorywczej można zarobić.