Wpis z mikrobloga

107 021 + 113 = 107 134

Nabyłem w końcu lusterko, padło na ROCKBROS FK271 i przy cenie 26 zł jest całkiem spoko. Plastik może nie najwyższych lotów, ale trzyma się stabilnie (jechałem tylko po równych asfaltach, zobaczymy jeszcze w terenie) i coś tam niby widać. Największym minusem dla mnie jest to, że w sferycznym odbiciu samochód zaczyna być widoczny praktycznie dopiero wtedy, kiedy już go słychać. W taki pochmurny dzień dało się jeszcze zobaczyć punkciki świateł w oddali, ale obawiam się, że w słońcu będą niedostrzegalne. Niskie umiejscowienie szkiełka nie pozwala zwyczajnie rzucić okiem, trzeba wyraźnie ruszyć głową. W trekku miałem zwykłe, chamskie, na długim pręcie i może nie było sexy, ale w 100% spełniało swoje zadanie. Tu - no niby lepiej mieć, niż nie mieć, ale komfortowe to to nie jest. Może to kwestia przyzwyczajenia, czas pokaże.

Traska wyszła całkiem fajna, choć niedziela była zimna i ponura, ale przynajmniej nie padało. Te kilka wyjazdów przy kilkunastu stopniach na termometrze przestawiły już chyba organizm na tryb wiosenny, bo chłód jakoś tak bardziej doskwierał :) Na Tąpadła uparłem się wjechać na większej zębatce z przodu i nie było tragedii, ale ewidentnie pomysł nie spodobał się jednemu kolanku i trochę dokuczało przez dalsze 40 km. Za to na szczęście wiał mocny #wmordewind, więc nie było nudno. Wszystko przez te cholerne wiatraki w Gaju Oławskim, jestem niemal pewny :) Zjazd z Sulistrowiczek do Księginic to czysta radocha i zasłużony odpoczynek po wspinaczce, 6 km gładkim asfaltem (czyżby ciepłe bułeczki tam nie dojeżdżały? :) w leśnych klimatach - do pełni szczęścia brakowało tylko kilku stopni więcej w powietrzu, bo pęd zimnego wiatru na upocone cielsko nieprzyjemnie dawał się we znaki. Na koniec zrównał się ze mną kolega po pedałach na szosie, pochwalił mojego rumaka, po czym wyrwał do przodu po mokrym asfalcie, robiąc ze mnie dalmatyńczyka. Szosowcy i ich awersja do błotników, psia ich mać... :)

PS: Stówki wpadają, gravel się przyjął :)

#rowerowyrownik #rower #rowerowywroclaw #ruszwroclaw #gravel #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz DwaNiedzwiedzie - 107 021 + 113 = 107 134

Nabyłem w końcu lusterko, padło na ROCKBRO...
źródło: mapka
  • 7
@everybodykombinerki zdarzało mi się że samochody tak robiły xd ciekawe co chłop sobie myślał jak mu pikalo co chwilę ( ͡º ͜ʖ͡º) dodam że trzyma 15h na baterii w teorii gdzie flarę rt to chyba 8
@TypowyXD w sumie to źle napisałem, osobiste odczucia, cena x2, bateria trzyma 2x mniej i sam fakt tylnej kamery wydaje mi się nie być taki super. Raczej niebezpieczne sytuacje to z przodu jak wymuszają, a mijanie na milimetry to w sumie nawet nie wiem czy widać na tylnej kamerze na tyle dobrze żeby to uznać. ostatnio koparka mnie wyprzedzała na zakręcie i z naprzeciwka jechała drugą koparka i jakbym się nie wypiął