Wpis z mikrobloga

Pod koniec 2021 roku poszedłem do kina, a osoba za kasą powiedziała mi, że bilety dla niezaszczepionych zostały wyprzedane i muszę pokazać paszport covidowy, by obejrzeć film. Ja wiem, że przez szaleństwo covidowe ludzie tracili dorobki życia, ale taka "mała rzecz" bardzo mną wstrząsnęła. Poczułem się jakbym znalazł się w innym totalitarnym świecie.

Przypominam, że tylko #konfederacja sprzeciwiała się temu. Wszystkie inne partie wspierały segregację i odbieranie podstawowych praw.
#koronawirus #szczepienia #polityka
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mardssl: Miałem tak samo w 2022, to było miesiąc przed wojną gdzie musiałem pokazać, że się szczepiłem, żeby wejść i obejrzeć film, miesiąc później każdy zapomniał, że zabójczy wirus istnieje. Po prostu zostaliśmy zrobieni w uja na niespotykaną dotąd skalę i nikt nie poniósł za to odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
@Mardssl: Wszyscy, którzy byli przy władzy wiedzieli, że to jedna wielka ściema. Świadczy o tym fakt, że są nagrania na których widzimy pozorowane szczepienia, ściąganie masek poza kamerami, nieprzestrzeganie ograniczeń narzuconych "ciemnemu ludowi". Jakiekolwiek teraz tłumaczenia, że "wirus okazał się mniej groźny, niż sądziliśmy" i inne bzdury, że dali się oszukać tylko świadczą przeciwko nim.
Ludzie, którzy byli i są w polityce i mediach sprzedali nas i naszych bliskich za
  • Odpowiedz
@Mardssl: nie wpuścili mnie do kina bez paszportu covidowego( tak jak zrobiliby to w większości cywilizowanych krajów na świecie w 2021 roku) dlatego zagłosuje na partie prorosyjską, która zawierzyła swoje życie i swój kraj "jezusowi chrystusowi królowi Polski" i chce wprowadzić jeszcze większy katozamordyzm niż PIS XD w tamtym okresie wcale nie umierało po kilkaset osób dziennie, a pandemia to przecież globalny spisek bo tak przeczytałeś w książce Grzegorza Brauna
  • Odpowiedz
Poczułem się jakbym znalazł się w innym totalitarnym świecie.


@Mardssl: Gdy mama każe ci umyć zęby, to tak samo reagujesz? Poza tym wolny wybór przedsiębiorcy, tak działa wolny rynek. Konfederacja się raczej temu nie sprzeciwi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mardssl: a czy konfederacja zajmie sie rowniez tematem saun - godziny tylko dla kobiet? Chcialem isc na saune i nie zostałem wpuszczony. Zdruzgotało mnie to zupełnie. Szukam partii, która mnie wspomoże
  • Odpowiedz
Gdy mama każe ci umyć zęby, to tak samo reagujesz?


@aegispolis: #takbylo mama państwo wie co jest dla ciebie lepsze, więc w sumie nie masz na co narzekać, gówniarzu XD

Poza tym wolny wybór przedsiębiorcy, tak działa wolny rynek

Rynek jest najwolniejszy kiedy państwo ustala ilu ludzi zaszczepionych/niezaszczepionych może korzystać z danej usługi i wprowadza ograniczenia zebrań i grup, wiadomo XD
  • Odpowiedz