Wpis z mikrobloga

miałem nie iść jak zawsze na wybory, ciągle te same mordy które tylko zmieniają się na stanowiskach między partiami, myślałem że nic mnie nie przekona żeby zmienić zdanie. Nagle parę miesięcy przed wyborami taki ściek na wykopie że jprdl który można porównać do soku z buraka który kiedyś przeglądałem jak zachciało mi się poczuć zażenowanie xD Pełno trolli gdzie każdy napie*la na #konfederacja xD a kto napie*la ? Te ryje na których już od lat nie można patrzeć w polskiej polityce + wszystkie zamordystyczne tęczusie na wykopie. Najwyższy czas jednak zacząć blokować tagi bo po prostu z tego portalu nie będzię się dało dalej korzystać. Nagle przez tą nagonkę zachciało mi się jednak pójść na wybory i zagłosować na konfe.

PS. nie zamierzam nawet odpowiadać jeżeli ktoś będzie chciał się tutaj wdawać w dyskusje. #polityka
  • 10
@pozdroxxx666 najlepiej to głosować na popis i przybudówki, prawda? nie wiem czy zauważyłeś, ale ta banda zgadza się między sobą w większości głosowań i w Polsce systematycznie jest coraz gorzej, między innymi spada dzietność bo ludzie boją się jutra. ale głosuj sobie na nich, nie zapomnij jutro wstać do pracy bo bezrobotna karyna czeka na kasiore
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DFWAFDS: rób co chcesz, masz do tego pełne prawo. Mnie niepokoi fakt że mamy w kraju ludzi, którzy są młodzi i idą do urny pod wpływem czytania komentarzy no namów na śmiesznej stornie ze śmiesznymi obrazkami, zamiast kierować się bo programami wyborczymi partii