Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, jak można być takim zafixowanym Verstappeniarzem. Nie zauważyliście, że w sumie to jeden z najbardziej nijakich mistrzów?

W sensie poza kategorią czysto sportową to w sumie nie ma za co go lubić. No niby, że objechał Hamiltona, ale to jednak kategoria sportowa. I ciekawe ile z tych osób kibicowało Verstappenowi zanim zaczął wygrywać (chorągiewy xD), bo tak z 5 lat temu to jakoś na tagu była inna narracja w stosunku do Verstappena i raczej był znany z zwalonego charakteru na i poza torem. #f1
  • 11
  • 11
@Dziekciu nie jestem na wypoku 5 lat ale od 2018 kibicuje Maksowi. Jest to czysty talent i wielkie odkrycie bo świetnie sobie radzi F1 teraz, a wczesniej próbował wyciągać 110% z niekonkurencyjnego bolidu. Chłop też spełnia się w esporcie, a po jego końcu kariery w F1 czuje, że zdobędzie kolejne tytuły na pewno w Le Mans i #!$%@? wie jeszcze w czym. tam gdzie się pojawia, czuć zwycięstwo. Max to nie baner
który wychowuje nie swoje dziecko


@holsabobsa95: co Wy z tym wychowywaniem? faktycznie znacie ich relacje? bo tak normalnie ruch***nie czyjejś matki nie znaczy, że automatycznie wychowuje się jej dziecko,
od groma ojców własnych dzieci ma je w dupie i jak to się mówi na wypoku, jedyne ciepło jakie im przekazują to te z deski sedesowej, i to są ojcowie co mieszkają z tymi dziećmi pod jednym dachem,

a Wy sądzicie, że
@holsabobsa95: Moim zdaniem takim ostatecznym sprawdzianem dla Maxa byłaby jazda w innym teamie i środowisku. Tutaj na niego wszyscy chuchają i dmuchają, praktycznie cały team zbudowany wokół jednej osoby, co w F1 nie jest takie częste, więc wiadomo, że łatwiej błyszczeć.

A to jaka narracja mu towarzyszyła pamiętam. Pseudonim Crashtappen, bezmyślne manewry, jazda jak w gierce komputerowe. Generalnie całkiem dużo lat mu zajęło opanowanie dojrzałem jazdy w porównaniu do innych najlepszych
@Dziekciu: VER jest już w F1 prawie 10 lat, już jakby się ogarną i dorósł,
gdyby z 5 lat wcześniej zdobył tytuł to by się wtedy działo bo ciągle miałby mentalność takiego sebiksowego nastolatka,

sam te parę lat temu sądziłem, że prawdziwego VER poznamy jak zdobędzie majstra, zacznie gwiazdorzy, wyjedzie z niego sebiks,
ale myliłem się, sprawia wrażenie, że ma wyjebongo i twardo stąpa po ziemi
@Dziekciu: jakim prawem oglądacie zawody sportowe i kibicujecie komuś tylko z uwagi na jego zdolności, wasz faworyt powinien mieć 5 unikalnych cech charakteru, bo cały świat musi być jednym wielkim konkursem wyjątkowości i celebryctwa


@huck94: dobra uwaga! kojarzy mi się to z tymi wszystkimi programami w TV. Jak ktoś ma być uczestnikiem jakiegoś Mam talent albo TopModel - to nie może mieć tylko skilla albo tylko urody - musi stać
@Dziekciu:

zauważyliście, że w sumie to jeden z najbardziej nijakich mistrzów?

A chocby wlasnie dlatego mu kibicuje. Nie robi z siebie celebryty, na tor przychodzi ubrany w stroje zespółu, a nie w worki na śmieci od znanych amerykańskich projektantów. Nie pajacuje tak jak hamilton, ma #!$%@? na ekologie, prawa kobiet czy lgbt, nie klekał dla cpuna i recydywisty Floyda. Po prostu jest sobą i skupia sie ma sciganiu, w przeciwieństwie do