Wpis z mikrobloga

Marzy mi się takie prawo:

Obowiązkowe testy na ojcostwo podczas rozwodów.
Jeśli wyjdzie, że jakiekolwiek z dzieci nie jest „męża” to z miejsca powinno się anulować małżeństwo, alimenty tylko na swoje dzieci i podział majątku wg. zarobków na podstawie PIT. Czyli jak kobieta przez okres trwania związku zarobiła x a facet 2x to należy mu się 66% wspólnego majątku.

Jak nie pracowała, to dajmy na to 10% + 5% za każde „wspólne” dziecko. Czyli jak jest rozwód z bezrobotną żoną i trójką dzieci, z czego jedno obcego chłopa, to 20% majątku dla żony + alimenty na dwójkę dzieci, a na bękarta niech łoży kochanek.

Co myślicie?

#p0lka #blackpill #zwiazki #przegryw #pieklomezczyzn #rozwod #polska #dzieci #logikarozowychpaskow
wqeqwfsafasdfasd - Marzy mi się takie prawo:

Obowiązkowe testy na ojcostwo podczas r...
  • 18
@wqeqwfsafasdfasd: Testy każdy może sobie ogarnąć sam. Natomiast jeśli chodzi o podział majątku- według mnie nie jest to takie proste.

Najczęściej to kobiety idą na macierzyński, podczas którego nie zdobywają doświadczenia. To kobiety słyszą na rozmowach, że pewnie zaraz zajdą w ciążę, więc nie są pewnym pracownikiem. Poza tym jak jedna osoba z rodziny nie pracuje zawodowo to przeważnie jest to uzgodnione z drugim partnerem i jest to decyzja ich obojga.
@peszek_leszek: Jak chłop zapierdziela w robocie na 1 dziecko i żonę leniwą nierobotną madkę na pełen etat po to, aby jego dziecko miało "lepszą" opiekę i więcej uwagi i miłości i okazuje się, że to dziecko nie jest jego to żonie i dziecku nic nie powinno się należeć jeszcze karę powinna zapłacić.
Testy każdy może sobie ogarnąć sam. Natomiast jeśli chodzi o podział majątku- według mnie nie jest to takie proste.


@peszek_leszek: Pewnie masz ogólnie trochę racji, ale op mówi o podziale majątku w przypadku gdyby się okazało, że dziecko nie jest męża. Tutaj wystarczyłoby się nie puszczać na boku
i podział majątku wg. zarobków na podstawie PIT. Czyli jak kobieta przez okres trwania związku zarobiła x a facet 2x to należy mu się 66% wspólnego majątku.


@wqeqwfsafasdfasd: super interes, czyli jak kobieta zachodzi w ciąże i pauzuje swoją karierę na rok czy dwa na każde dziecko to tylko jej problem XD Typowe wykopki co obowiązki i poświęcenia spychają na innych a sami wolą zająć się bimbaniem.
Testy każdy może sobie ogarnąć sam.


@peszek_leszek: po pierwsze nie może i w wielu krajach to jest bez zgody matki nielegalne (tzn. lekarz miałby kryminał, nie tylko ojciec). Po drugie jeżeli został uznany za ojca, wpisany w rejestr to później odkręcenie tego jest bardzo trudne (jak po latach zrobi test). Po trzecie sąd zawsze kieruje się "dobrem dziecka" i jeżeli uzna, że dla dobra dziecka, które myślało, że to jest tata