Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop (^ o ^) 丿

Zanim przełączycie się w weekendowy tryb przeglądania Wykopu, mamy dla Was jeszcze kilka informacji o tym co nowego pojawiło się na Wykopie #wykopchangelog:

1. Tak jak prosiliście, rozdzieliliśmy NSFW oraz +18 w wersji webowej Wykopu.

2. Informowaliście nas, że po przejściu do tagu nie widzicie w nim nowych treści - winne było domyślne ustawienie wyświetlania najlepszych treści. Obecnie w tagu domyślnie będziemy wyświetlać wszystkie treści, w tym trybie zobaczycie nie tylko najlepsze znaleziska i wpisy, ale również najnowsze. Pamiętajcie, że korzystając z wybierałek w tagach, możecie w łatwy sposób zmieniać te ustawienia.

3. Poszerzyliśmy scrolla - skarżyliście się, że nie jest widoczny. Zmieniliśmy to, mamy nadzieję, że teraz będzie łatwiej Wam go znaleźć.

---

Chcemy również poruszyć z Wami kwestię wyglądu serwisu. Różnymi kanałami przesyłaliście nam swoje uwagi w tym temacie. Uważamy jednak, że potrzebna jest także otwarta dyskusja, tak aby więcej osób miało okazję się wypowiedzieć. Chcemy przygotować dla Was nieco “lżejszy” widok poszczególnych stron, ale najpierw chcemy usłyszeć od Was:

- Co aktualnie przeszkadza Ci w wyglądzie Wykopu?
- Jakie zmiany w wyglądzie (Wykopu) najbardziej by Cię ucieszyły?
- Co ci się podoba, czego nie chcesz zmieniać?

Dajcie nam znać w komentarzach - będziemy wdzięczni za każdą opinię w tym temacie ()

#nowywykop #wykop #internet
  • 97
@wykop witam serdecznie, po raz kolejny zadaje to pytanie a jednocześnie odpowiadam na jedno z waszych pytań. Może tym razem mi chociaż odpowiecie. Przeszkadza mi wygląd stylu nocnego na aplikacji mobilnej, brak widocznego rozdzielenia pomiędzy wpsiami, postami a komentarzami, wszystko zlewa się w jedną całość bo ma jednakowy czarny kolor.
Czy uważacie że jest to czytelne i przyjazne dla użytkownika?
TopowyJanusz - @wykop witam serdecznie, po raz kolejny zadaje to pytanie a jednocześn...

źródło: temp_file.png9028418959256166466

Pobierz
@wykop: co z nielegalnymi botami na wykopie? xD

czio to się dzieje xD

to jest beka-botowa-normicka.polru xD

może jakieś belki, że uwaga, ale znalezisko/wpis opanowany przez botów czy coś xD

@wykop: Fajnie że konsekwentnie sracie na moje propozycje.
Mimo że m__b już dwa razy skomentował pozytywnie mój wątek: raz, dwa - jak jakiś dziadek z altshaimerem.

Z 89, przez te kilka miesięcy zrobiliście tylko jedną, i było to przywrócenie starej funkcji, o którą wszyscy prosili.

---

Jak naprawić Wykop?

Rzeczy do naprawy:
https://wykop.pl/wpis/70077199/rzeczy-do-naprawy-w-nowywykop-w-sumie-wolniej-sie-

Rzeczy, która można zrobić dzięki nowej bazie kodu:
https://wykop.pl/wpis/70077577/co-dodac-jak-juz-jest-nowa-baza-kodu-i-mozna-dodaw

Obie listy w formie Issues na
Brakuje mi automatycznego dostosowywania szerokości treści do ekranu. Po bokach jest mnóstwo niewykorzystanego miejsca, zwłaszcza przy monitorach panoramicznych.
@wykop: Usuńcie te posrane przyciski na dole na mobilnej wersji strony. Albo poprawcie hitboxy, bo scrolluję widzę wpis i klikam w przycisk pozostałe komentarze, a wchodzi mi w wykopaliska. Nie zliczę ile razy tak zrobiłem. Po to jest wysuwane menu żeby sobie przejść z mikroblogu na główną albo wykopalisko, a nie jakiś skrótowe przycisku na mobilu tam gdzie się najczęściej paluchem macha.