Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop (^ o ^) 丿

Zanim przełączycie się w weekendowy tryb przeglądania Wykopu, mamy dla Was jeszcze kilka informacji o tym co nowego pojawiło się na Wykopie #wykopchangelog:

1. Tak jak prosiliście, rozdzieliliśmy NSFW oraz +18 w wersji webowej Wykopu.

2. Informowaliście nas, że po przejściu do tagu nie widzicie w nim nowych treści - winne było domyślne ustawienie wyświetlania najlepszych treści. Obecnie w tagu domyślnie będziemy wyświetlać wszystkie treści, w tym trybie zobaczycie nie tylko najlepsze znaleziska i wpisy, ale również najnowsze. Pamiętajcie, że korzystając z wybierałek w tagach, możecie w łatwy sposób zmieniać te ustawienia.

3. Poszerzyliśmy scrolla - skarżyliście się, że nie jest widoczny. Zmieniliśmy to, mamy nadzieję, że teraz będzie łatwiej Wam go znaleźć.

---

Chcemy również poruszyć z Wami kwestię wyglądu serwisu. Różnymi kanałami przesyłaliście nam swoje uwagi w tym temacie. Uważamy jednak, że potrzebna jest także otwarta dyskusja, tak aby więcej osób miało okazję się wypowiedzieć. Chcemy przygotować dla Was nieco “lżejszy” widok poszczególnych stron, ale najpierw chcemy usłyszeć od Was:

- Co aktualnie przeszkadza Ci w wyglądzie Wykopu?
- Jakie zmiany w wyglądzie (Wykopu) najbardziej by Cię ucieszyły?
- Co ci się podoba, czego nie chcesz zmieniać?

Dajcie nam znać w komentarzach - będziemy wdzięczni za każdą opinię w tym temacie ()

#nowywykop #wykop #internet
  • 97
Wszystkim zainteresowanym ulepszeniami Wykopu
polecam rozszerzenie Wykop X

Jest to dodatek, który pozwala na zmianę i konfigurację
ponad 200 elementów i funkcji Wykopu
oraz naprawie wielu niedogodności i błędów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

>> https://userstyles.world/style/8174/wykop-x <<<


Szczegóły na http://www.wykopx.pl oraz na autorskim tagu: #wykopwnowymstylu

3. Poszerzyliśmy scrolla - skarżyliście się, że nie jest widoczny. Zmieniliśmy to, mamy nadzieję, że teraz będzie łatwiej Wam go znaleźć.


W WykopX szeroki,
SebastianDosiadlgo - Wszystkim zainteresowanym ulepszeniami Wykopu 
polecam rozszerze...

źródło: wykopx1

Pobierz
@NoJakNieJakTak:

Kompletne usuwanie z widoku gotowych kategorii, nie tylko ukrywanie


@jankes83:

Brakuje mi możliwości kliknięcia w logo wykopu będą na stronie głównej. Kliknięcie powinno odświeżyć stronę


@unified_observer:

na przeglądarce przydał by się łatwiejszy dostęp/informacja/skrót do powiadomień "moje", czyli tych w których jestem wołany, czy ktoś mi odpowiedział.

Korzystam głównie z wersji mobilnej strony na telefonie i jest to trochę upierdliwe żeby się tam dostać


Zainstalujcie sobie Wykop X.
Wszystko
SebastianDosiadlgo - @NoJakNieJakTak: 
Kompletne usuwanie z widoku gotowych kategorii...

źródło: wykopx1

Pobierz
@wykop mam problem z dolnym navbarem na webie na telefonie, często zdarza się że chce przejśc na mikro a tak na prawde klika się to co jest pod navbarem (link do znaleziska, link do czyjegoś profilu, zależy) mimo że nie mam grubych paluchów i jestem pewnym że dobrze tapuje
@wykop

Co aktualnie przeszkadza Ci w wyglądzie Wykopu?

przeszkadza mi to w jakie wyrazy i zdania układają się literki na wykopie. odstrecza mnie ten wysyp postów politycznych i beznadziejna moderacja treści.

Jakie zmiany w wyglądzie (Wykopu) najbardziej by Cię ucieszyły?

chciałbym przywrócenie dawnej społeczności i żeby nie wiało tak ch*j%m na tym portalu jak się na niego wchodzi.

Co ci się podoba, czego nie chcesz zmieniać?

wszystko bym zmienił. ten portal jest